LBMA Logo

STIPENDIJAS JAUNIEŠIEM

OMĀNAS SULTANĀTA STIPENDIJA


Kopš 2011. gada Omānas Sultanāts ir izveidojis stipendiju shēmu. Ar tās palīdzību finansiāli mazāk nodrošinātiem jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem, neatkarīgi no viņu tautības, fiziskajām spējām vai burāšanas pieredzes ir iespēja saņemt līdz pat 500 EUR lielu stipendiju dalībai Sail Training International organizētajās regatēs. Šī nauda var izrādīties liels atspaids, lai kāds jaunietis piepildītu savu sapni par burāšanu un mainītu savu dzīvi!

Ja 2011. gadā pirmās stipendijas saņēma 25 jaunieši no septiņām valstīm, tad 2015. gadā jau 104 jaunieši no 24 valstīm, tostarp arī viens no Latvijas. Ar šīs stipendijas palīdzību vēl vairāk tiek veicināta STI galvenā ideja par starptautisku draudzību un attīstības veicināšanu jauniešu vidū.

Sīkāka informācija par Omānas sultanāta stipendiju atrodama šeit http://www.sailtraininginternational.org/sail-on-board/oman-bursary

Pieteikties var gan individuāli, gan ar LBMA starpniecību. Stipendijas noteikumi paredz, ka no vienas valsts ik gadu stipendiju var saņemt līdz 10 jauniešiem.

Pieteikšanās laiks: jo ātrāk, jo labāk! Taču pieredze rāda, ka orientējoši pieteikšanās stipendijām tiek slēgta aptuveni marta beigās.