LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Aug 2, 2023, 10:38 AM
No Spaniel borta ziņo cpt. Signe Zīgela: Spaniel veiksmīgi pietauvojies klusā un ļoti skaistā Norvēģijas miestiņā - Baly - sagurums bija sakrājies visiem un priecājāmies par iespēju gan beidzot atkal saulē sasildīties, gan dušā tikt un pārgājienos doties. Bet - visu pēc kārtas!
#
Jul 26, 2023, 3:46 PM
No SPANIEL borta ziņo cpt. Signe Zīgela Šetlandi ir fantastiski - neskatoties uz temperatūru, kas nepārkāpj 13 grādus, cilvēku sirsnība kausē sirdis! Pirmais pasākums bija Yell salā, Cullivoe, kur 200 cilvēku ciematiņš bija sarīkojis “Sail Yell” festivālu padsmit TSR kuģiem - divas dienas non-stop mūzika, aktivitātes, sadraudzēšanās ar citiem kuģiem un mega koncertu skotu modernās etno-mūzikas grupas Manran izpildījumā pēdējā vakarā.
#
Jul 23, 2023, 1:47 PM
No SPANIEL borta ziņo cpt. Signe Zīgela: Esam veiksmīgi pārburājuši pāri Ziemeļjūrai pat necerēti veiksmīgi - nu re, palīdzēja to jūras dievu un vellu piesaukšana! ???? kamēr lauzāmies uz Ziemeļiem vēl gar Norvēģijas krastu, izskatījās dažādi, bet spītīgi turējāmies, kur pūš! Un tas attaisnojās, kad sākām iet pāri, vējš nepazuda un labu brīdi vienkārši skaisti lidojām - motoru vien uz dažām stundām ieslēdzàm - galu galā akumulatori ar bija jāsalādē un mega pusdienas šefpavāra Dāvja izpildījumā tapa mierīgos apstākļos :)
DATI NO YELLOWBRICK

Reisu kalendārs

60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"