LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
May 8, 2018, 10:26 AM
Aizvadīti pirmie treniņbraucieni Sestdien uzņēmām uz klāja ciemiņus no Lietuvas, Igaunijas, Dānijas un Itālijas projekta KNOTS ietvaros kapteiņa Kaspara Rožkalna vadībā. Projekts KNOTS tiek īstenots ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+: Sports atbalstu. Svētdien devāmies šīs sezonas pirmajā treniņbraucienā kapteiņa Ivo vadībā. Noķērām ideālus laikapstākļus iesācēju treniņbraucienam - viegla brīze, saule, zilas debesis!
#
May 8, 2018, 10:06 AM
Ja pērn klājām balto galdautu uz galda jahtas salonā, burājot pāri Atlantijas okeānam un svinējām ar Reiņa gatavotu sautējumu R2 posma Las Palmas - Bermudu salas komandas sastāvā, tad šogad svinējām svētkus krietni kuplākā skaitā Voleros - jau ilggadējā #jahtaSpaniel ziemošanas un remontdarbu vietā. Novēlam priecīgus svētkus un piedzīvojumiem bagātu sezonu!
#
Mar 22, 2018, 11:35 AM
Šajā piektdienā, sākot ar 17:30 E&Y birojā Muitas ielā 1a, gaidām visus LBMA biedrus uz LBMA kopsapulci. Darba kārtība: 1. Valdes pārvēlēšana un biedru saraksta pārskatīšana. 2. Finansiālais pārskats par 2017. gadu 3. Plāni 2018. gadam 4. U.Lībieša, I.Ivanova un S. Lases atskaites par STI konferencēs dzirdēto 5. Diskusijas par nākotnes vīziju/darbību 6. Citi jautājumi
#
Mar 21, 2018, 11:47 AM
Jahtas SPANIEL pavasara sapulce tiek izsludināta šī gada 5. aprīlī! Norises vieta ierastā - Rīgas Brīvostas pārvaldes ēka, Kalpaka bulvāris 12! Laiks: 18:00-21:00 Uz tikšanos aicināti gan jaunie, gan pieredzējušie Komandas biedri, lai diskutētu par gaidāmās sezonas plāniem, sagatavošanas darbiem un citiem jautājumiem! Protams, iepazīsimies arī ar jaunajiem un zaļajiem! Vēl gribētu pieminēt, ka tie, kuri vēlas turpmāk iesaistīties arī Latvijas Burāšanas mācību asociācijas darbībā (Nu, tajā organizācijā, kas apsaimnieko SPANIEL) un redz sevī enerģiju un vēlmi darboties ar burāšanas popularizēšanu, ir aicināti pievienoties mūsu rindām.
#
Dec 5, 2017, 10:22 AM
“Šī organizācija uztur un operē vienīgo burāšanas mācību jahtu viņu valstī, kas ir piedalījusies Tall Ships Races regatēs kops 1998. gada. Organizāciju veido grupa brīvprātīgo, kuri visu cauru gadu rūpējas par jahtas uzturēšanu. 2017. gadā jahta SPANIEL piedalījās Randez Vous 2017 Tall Ships Regatta, izcīnot kopumā 9 balvas, ieskaitot RDV 2017 Friendship Trophy...

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

Spaniel atrašanās vieta

Saskaņā ar Yellowbrick datiem.

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2017

Posmā Race 2 kapteiņa Jura Radus vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - apvienotajā B,C,D klasē
  • Komunikāciju balva

Posmā Race 3 kapteiņa Reiņa Gedzuna vadībā tika izcīnīta

  • Otrā vieta - apvienotajā C un D klasē.
  • Balva par labāko Crew parade noformējumu

Posmā Race 4 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta

  • Trešā vieta apvienotajā C un D klasē.

Posmā Race 5 kapteiņa Silarda Kamergrauža vadībā tika izcīnīta

  • Komunikāciju balva
  • The Friendship Trophy


Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"