LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Sep 13, 2019, 10:36 AM
13.09 11:00 28*08’N 016*51’ W Spaniel ir iegājis Tenerifes (Teides) aizvējā pēc tam, kad vienu brīdi iepūta līdz pat 30 kts. Tagad saule silda un apkārt peld lieli delfīni. Aiz muguras paliek La Palma ar peldēm okeānā un saulrietu salas augstākajā punktā. Komanda ir pilnībā apradusi ar dzīvi uz jahtas un gatavojas vēlām brokastīm. Plānojam pēcpusdienā sasniegt San Miguel ostu Tenerifē.
#
Sep 10, 2019, 6:05 PM
Jahta Spaniel vēja ātrumā tuvojas Kanāriju salam. Mūsu nākamais galamērķis ir La Palma. Tur plānojam pienākt šonakt, atlikušas kādas 110 nm
#
Sep 6, 2019, 10:53 AM
Kamēr jahta Spaniel ir ceļā uz plānoto ziemas burāšanas vietu: Kanāriju salām - esam uzsākuši jaunas rubrikas publicēšanu: atskats uz šī gada piedzīvotiem notikumiem. Kā zināms - iespaidiem, emocijām bagātākais un bieži neaizmirstamākais tik tiešām ir pirmais tāljūras pārgājiens! Tāpēc rubrikā - ATSKATS UZ PIEDZĪVOTO! - mēs publicēsim atsevišķus stāstus, par piedzīvoto, sagaidīto, izbaudīto. Mēs visi zinām - burāšana ar Spaniel nav tikai saule, smaidi, vēss dzēriens rokā, peldkostīmi utt. Protams, ne bez tā! Bet mēs lūdzām tieši jauniešus šogad bez piepušķošanas - arī par skarbajām jūrām, par neērtībām, par pārsteigumiem... ...nu ko - šo rubriku atklāt mēs dodam godu šī gada pirmgadniecei (jeb kā mēs mīļi saucam - zaļajam) Baibai Apsolonei:
#
Sep 4, 2019, 12:50 PM
Pēc 36 stundām okeānā līdz Porto Santo (Madeirai) atlikušas nieka 250 nm un 36 stundas, tātad pusceļš.
#
Aug 28, 2019, 7:22 AM
Esam sasnieguši Porto! Pēc LaCorunja apskates tika solītī 30kts kursā pa vējam apkārt cabo Finiesterra. Attiecīgi vakarā tiek slēgtas derības par to, ja šādos apstākļos tiks pagatavots tītars apelsīna mērce, tad cik cilvēki spēs to apēst. Jānis pret Ringlu. Jānis saka ka ēdīs 5 vai mazāk pret Ringlas - 7 ēdāji vai vairāk. Ja 6 tad neizšķirts. Balva - portvīns no Porto. Un kā pieradījās, tad Ringla uzvarēja ar graujošiem 10 ēdājiem, bet noņemam ari cepuri Jana Birznieka priekšā par izcili pagatavotam pusdienām attiecīgos kaujas apstākļos.
DATI NO AIS

2019. gada maršruts

Aktuālais komandu saraksts

Pieteikšanās uz šīs sezonas reisiem ar jahtu Spaniel ir noslēgusies!

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai