LBMA Logo

4.maijs, plkst.19:40UTC: 31°25'41N 013°15'64W; kurss = 210°, ātrums = 6.7kts, Attālums līdz starpfinišam 224.4Nm, vējš 70° ar ātrumu 10 mezgli.
Mums svētku noskaņojums, uzklājām baltu galdautu un svinam ar Reiņa gatavotu sautējumu ne tikai valsts atjaunotās neatkarības dienu, bet ari mūsu R2 posma Las Palmas - Bermudu salas kapteiņa dzimšanas dienu. Bārmen! Hip-hip-ura! (x3)
Citādi viss teicami - burājam, šodien ejam cieši pie vējā vidēji ar ~6.5kts. Pēc šodienas pozīcijas esam 5.kopvērtejumā. Visiem labs garastāvoklis. Arvien uzteicam vaču sistēmu - visiem sanāk gan saulrieti, "dog watch(i)", gan saullēkti.
Vakar (3.maijs): dabūjam pilnīgu bezvēju uz lielāko dienas dalu. Lībča sastellēja zvejas rīkus un kāds (kuru pats arvien sola, ka atradīs)norāva pīcku ar visu jauno vizuli. Esam mīnusā par 23€ un par vienu no rīta uz jahtas klāja atrastu kalmāru. Sintija arvien šūdina genua1 (esot palicis vairs nedaudz), bet Andris ar kameru knipsē kanārijputniņu, kurs rīta pusē nolaidās ne tikai uz SPANIEL, bet piestāja uz Sintijas piedurknes. Pārejā komanda bezvējā izklaidējas dažādi - Aldis filmē, Liga cītīgi lasa un studē, Muris plāno un čeko (kapteinim piestāv), bet Reinis vada TRX nodarbības fora, kuram labprāt nododas Nils ar Ilonu.
Sveiciens no R2 un lai līksmi!



Loading Conversation