LBMA Logo

04.07.2018 ar rīta gaiļiem pametam Helgolandi un dodamies ceļā pāri Ziemeļjūrai uz Lielbritāniju. Jahtas dzīvē izveidojas maiņu režīms - 4 stundu maiņa, 8 stundas brīvas. Smejam, ka tiem, kam ikdienā uz sauszemes nav laika izgulēties, nav iespēja izslēgt telefonu, nav iespēja nedarīt neko un atslēgties, tad Spaniel ir kā sanatorija, kur relaksēties visos vecumos.Esam piefiksējuši maiņu īpašās iezīmes - Captains watch vienmēr spīd saule, pat, ja izskatās, ka tas 100% nenotiks. Dog watch vienmēr sarodas kuģi pie apvāršņa, kā haizivis ap ēsmu. Ladies watch allaž notiek darbīga rosība, kā arī ir redzēti delfīni, roņi, nirstošie putni. Laikapstākļi lielākoties ir mums labvēlīgi un ceļa vējš buršanai ar vislabākajiem nosacījumiem - TIEŠI PRETĪ (jeb tieši purnā).


Priecājamies par jūras tirkīzzilo ūdeni, vērojam kuģus un piefiksējam interesantākos nosaukumus. Šorīt (06.07.18) samainījāmies ar Happy bride un Tequila. Protams, radās diskusija vai kuģim Tequila uz klāja ir dzira ar tādu pašu nosaukumu. Nācās uzrunāt viņus pa rāciju - diemžēl nebija! …attiecīgi izpalika arī dziras apmaiņas procedūra.

Tagad gaidām 0 meridiānu, ko plānojam paši atzīmēt ar prosecco, zviļņiem un peldēšanos. Vakarpusē plānojam sasniegt Hartlepool (red.: kas uz raksta publicēšanas mirkli ir izdarīts veiksmīgi).

P.S. par Holandē sagādātajiem jūras slimības plāksteriem arī ir radusies atziņa - ja tev nav jūras slimba un nekad nav bijusi - NELIETO tos, jo tā var parādīties. :)

Spaniel pārdzīšanas reisa Ķīle – Sunderland Komandas vārdā Māra Aļļēna

(fotogrāfijas - Spaniel komandas arhīvs)


Loading Conversation