LBMA Logo

Aizvakar uzņēmām veselu pulku vietējo latviešu, kuri nāca ciemos pie mums. Kopa ar lielākiem un mazākiem viesu skaits bija ap 20, kas bija patīkams pārsteigums.Pēc mūsu tikšanās vakar mūs lutināja ar svaigiem piena produktiem - kefīru, biezpieniņu, skābo krējumu un dillītēm. Kā arī saņēmām jaukas pastkartes no bērniem, kuras mums atnesa Agnese, zināma Latvijā iepriekš kā mūziķe Agnese Barone. Mīļš paldies visas komandas vārdā! Tikām vēl pie papildus maizītes un arī vietējiem dzērieniem! Pateicamies par jūsu draudzīgumu un laipnību!


Vakar arī notika kapteiņu brīfēšana. Kur uzzinājām, ka, iespējams, mazajiem kuģiem apvienojoties, Kanādā varēsim iziet muitas procedūru nedaudz ātrāk un citā pilsētā nekā paredzēts sākotnēji, t.i., 29.jūnijā tā ir stingri pieteikta Pictou, bet paredzam, ka sasniegtu to krietni ātrāk un šādā gadījumā mums būtu nepieciešams stāvēt uz enkura. Mazās jahtas vienojās mēģināt iziet muitas procedūru ātrāk Haweksbury pilsētā 26.jūnijā. Ziņosim par sekmēm.


.... turpinājums sekos, diemžēl, līdz iziešanai visu uzrakstīt par vakardienu nepaspēju, bet vēl sekos info par Emīla sveikšanu vārda dienā un Reiņa iesvētīšanu.

Loading Conversation