LBMA Logo

NOTIKUMI

Tall Ships Races regates

Katru gadu Sail Trainig International (STI) organizē starptautisku regati The Tall Ships Races (TSR), kuras mērķis ir jauniešu attīstība un izglītošana caur burāšanas mācību pieredzi, vienlaikus garantējot neaizmirstamus piedzīvojumus visiem TSR dalībniekiem.

TSR tiek organizēta Eiropas jūrās un piekrastēs, katru vasaru pulcējot desmitiem burinieku un buru jahtu no visas pasaules, tai skaitā arī no Latvijas. TSR tiek organizēta vairākos posmos, kur katrs posms sākās kādā no Eiropas piekrastes pilsētām un noslēdzas citā pilsētā. Parasti regatei ir trīs līdz četri posmi: viens mācību ‐ atpūtas posms un divi līdz trīs sacensību posmi.

Galvenais nosacījums, lai burinieks vai buru jahta piedalītos TSR, vismaz pusei no tās komandas ir jābūt 15 – 25 gadu vecumā. Pārējo komandu veido veido vecāki burātāji, tādējādi TSR piedāvā iespēju gan iesācējiem, gan pieredzējušiem burātājiem piedalīties izaicinošās burāšanas sacensībās, kā arī kopīgi izbaudīt svētkus un atpūtu krastā. Ja arī Tu vēlies iegūt jaunus draugus, apceļot pasauli un iemācīties būrāt – piedalies!

Informāciju, kā pieteikties Latvijas buru jahtu komandās un nokļūt regatē atradīsi šajā mājas lapā, savukārt vairāk informāciju tieši par STIun TSR atradīsi TSR organizatoru mājas lapā: http://www.sailtraininginternational.org/


https://www.facebook.com/SailTrainingInternational

https://www.instagram.com/tallshipsraces/

https://twitter.com/TallShipsRaces