LBMA Logo

2021


TSR 2021 Rīga

Latvijas Burāšanas mācību asociācija ir palīdzējusi organizēt TSR regati Rīgā jau divas reizes – 2003. un 2013. gadā. Nākamā iespēja iegūt regates rīkošanas tiesības Rīgas pilsētai var būt tikai 2021. gadā. Rīgas dome ir izteikusi vēlmi uzņemt regati arī trešo reizi un pilnvarojusi LBMA uzsākt sarunas ar Sail Training International par Rīgas kandidatūras izvirzīšanu regates uzņemšanai.

2016. gada janvāra beigās LBMA valdes priekšsēdētājs Uģis Lībietis STI gadskārtējās konferences laikā iesniedza oficiālu Rīgas pilsētas mēra vēstuli, kurā ir pausta vēlme rīkot regati Rīgā 2021. gadā. Šis gan ir tikai pirmais solis ilgajā un sarežģītajā nominācijas procesā un oficiālā pieteikšanās sāksies vien 2016. gada nogalē. Taču LBMA ir apņēmības pilna darīt visu iespējamo, lai burinieki Rīgā ierastos atkal, iepriecinot gan pilsētas iedzīvotājus, gan tās viesus laikā, kad Rīga svinēs savu 820 dzimšanas dienu.

2021. gada regates ostas tiks paziņotas 2017. Gadā un tad arī sāksies īstais sagatavošanās darbs. Ja Tu vēlies kļūt par daļu no organizatoru komandas, esi gatavs ziedot savas zināšanas un brīvo laiku, piemēram, darbojoties kā brībvprātīgais palīgs (Liaison Officer) un palīdzot kuģiem risināt viņus interesējošos jautājumus, laipni lūgts komandā!

Seko līdzi informācijai šajā mājas lapā un nepalaid garām savu neizmirstamo vasaras piedzīvojumu!