LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Apr 4, 2017, 10:54 PM
Starptautiskā jauniešu iniciatīva "youthSAIL4creativity100" ir iespēja Latvijas, Igaunijas un Lietuvas jauniešiem aktīvā un radošā veidā izzināt Baltijas jūras vēsturi un burāšanas kultūru un kopīgiem spēkiem radīt mākslas izstādi ar vēstījumu Baltijas valstu simtgadei. Projektā jaunieši ar neformālās izglītības palīdzību attīstīs gan tehnisko, gan radošo domāšanu, jo divas paralēlās projekta aktivitātes ir burāšana un radošās darbnīcas.
#
Mar 21, 2017, 5:03 PM
Oficiāli tiek izziņota SPANIEL pavasara sapulce 30. martā laika posmā no 18:00-21:00. Norises vieta - Rīgas Brīvostas pārvaldes ēka, Kalpaka bulvāris 12 Aicināti visi jaunie, vecie, zaļie un pieredzējušie! Šis būs liels gads un visi aicināti aktīvi iesaistīties!
#
Jan 1, 2017, 3:36 PM
Kapteinis Oskars Strēlnieks sveic visus ar atnākušo gadu, kas noteikti katram iezīmē jaunus apvāršņus, sapņu realizācijas un došanos pretim jauniem piedzīvojumiem!
#
Dec 30, 2016, 4:55 PM
Gunāram Šteinertam svarīga ir laba komanda - jūrā, darbā, uz kuģa, uz jahtas un mājās. Vēl svarīgi kustēties un būt noderīgam. Laikrasta "Diena" 30. decembra numurā publicēts raksts par mūsu admirāli.
#
Oct 21, 2016, 5:41 PM
Šodien suminām Uģi Kalmani, sasniedzot cienījamu gadskārtu, augsti novērtējot visus viņa daudzos labos darbus un mūsu ilggadējo draudzību, no visas sirds sveicu un vēlu visādu izdošanos nākošajā desmitgadē. Spaniel kapteiņu vārdā, Gunārs

TALL SHIP RACES 2020 pārceltas!

TALL SHIP RACES 2020 tiek pārceltas uz 2021. gadu un šajā gadā norisināsies divas regates. Jūnijā un Jūlijā būs orģināli plānotais TSR 2021 Baltijas jūrā, kam sekos pārceltais TSR 2020 Portugālē un Spānijā.

Tiek organizēts jahtas Spaniel atgriešanās reiss no Tenerifes uz Rīgu.

PIETEIKTIES!

DATI NO AIS

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai