LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jul 13, 2017, 4:12 PM
10.jūlijā draudzīgi startējam no Sept Iles plkst.10.30. Spaniel burā visu dienu, jo vējš mums ir tieši pretī un komanda var parādīt savas spējas iet cieši pie vēja un veikt halzes maiņas. Tuvojoties krastam vējš rimst un redzam AIS, ka gan Regina Germania gan Vahine jau kādu laiku motorējas kursā tieši uz nākamo ostu, attiecīgi arī Spaniel ieslēdz dīzeļgrotu. Vēl pēc brīža tiek pamanīts, ka Reginas ātrums ir kļuvis 0,8 kts un binoklī tiek pamanīta dreifējoša jahta, kurai dodamies klāt, noskaidrot, kas ir noticis. Vācieši noskumuši paziņo, ka esot palikuši bez motora un lūdz viņiem palīdzēt nokļūt ostā. Spaniel paņem Regīnu tauvā un ar 3-4 mezglu ātrumu uzsākam ceļu uz ostu. Spaniel komanda priecīgi komentē, ka mums beidzot ir uzradies normāla izmēra dingijs, par ko Sintija piemetina, ka diemžēl atkal bez motora. 11. jūlija naktī esam veiksmīgi iemanevrējuši ostā Sainte-Anne-des-Monts velkot līdzi bortā Regina-Germania.
#
Jul 6, 2017, 10:58 PM
Lai ari laiku Pictou aizvadijam lietu, tas netrauceja komandai apmeklet pilsetas mera pienemsanas, barbekju balliti un citus kugus - militaro "Guayas", vesturisko "Galeon" un kaiminu kugi "Golden Leeuw". Stavot borta "Golden Leeuw", sadraudzejamies ar kuga komandu, tacu visiem kugu apmekletajiem nacas skaidrot, ka neesam si kuga dingijs.
#
Jun 30, 2017, 7:32 PM
Lieliski aizvadījām laiku Ballentyne's Cove un pa jaunam sadraudzējamies ar Regina Germania komandu.
#
Jun 29, 2017, 1:37 PM
Labvakar, Pēc finiša Spaniel 2 naktis pavadīja port Hawkesbery un komanda izmantoja iespēju doties ekskursija pa tuvējām vietām, līdz pilsētiņai ar nosaukumu Baddock, kur dzimis telefona izgudrotājs Bells. Šorīt trīs jahtu grupa - Geronimo, Spaniel un Regina Germania stingra loča pavadība devās caur port Hastings slūžām ar domu meklēt nākamās naktsmājas ceļā uz Pictou. Varējām iemūžināt loča noņemšanas manevru no Geronimo un justies bezgala svarīgi un lieli.
#
Jun 25, 2017, 10:30 PM
Visiem lustīgu līgošanu, joņošanu un prātīgi uzsākt jauno darba nedēļu! Mūsu pašreizējas koordinātes 44*37N 061*39W. Slīdam ar ātrumu 6,5kts pa viļņiem, kas beidzot sāk lēnam norimties un padara jahtu, burājot ar bagštagu (TWA 150*, TWS 20kts), vadāmāku. Iepriekš iegrieza visas dienas garuma bakštags līdz pat brāzmu rekordam 43 kts, bet pamata pieturoties ap 30-35kts. Komanda vakar ap 21:00 (utc-4) ierēvējas (2.reve) un uzlika jauno (2017) foku uz nakti, jo solīja stiprāku laiku, kas saka lūst šodien tikai vēlu pēcpusdienu (17:00 utc-4). Arvien ejam ar 2. rēvi un 2017. foku.

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2017

Posmā Race 2 kapteiņa Jura Radus vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - apvienotajā B,C,D klasē
  • Komunikāciju balva

Posmā Race 3 kapteiņa Reiņa Gedzuna vadībā tika izcīnīta

  • Otrā vieta - apvienotajā C un D klasē.
  • Balva par labāko Crew parade noformējumu

Posmā Race 4 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta

  • Trešā vieta apvienotajā C un D klasē.

Posmā Race 5 kapteiņa Silarda Kamergrauža vadībā tika izcīnīta

  • Komunikāciju balva
  • The Friendship Trophy


Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"