LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Aug 26, 2019, 6:57 AM
Esam laimīgi LaCorunja, šobrīd visu sakārtojam, sataisījām sīkumus, satīrījām, nu viss kā pēc priekšrakstiem. Pēc tam notika sacensību apbalvošanas ceremonija, kur ārkārtīgi siva cīņā ar 103.4 pret 103.7 noburātajam jūras jūdzēm uzvarēja Janis Kļimenkovs, Rita Strode un Roberts Beikmanis. Par ko arī saņēma Grand Prix - kapteiņa pirktu Šampanieti.
#
Aug 25, 2019, 4:39 AM
Pēc AIS datiem 25. augusta rītā jau ir veiksmīgi šķērsojis Biskaja līci un tuvojas Spānijas piekrastei. Cpt Kaspars Rožkalns ziņoja: Esam pārī Biskaja pusei un redzēti gan delfīni gan vaļi. Lai nedaudz atsvaidzinātu noskaņojumu esam izveidojuši nelielu sacensību, proti, kurš vačs nostūrēs visvairāk jūdžu līdz LaCorunja. Šobrīd pēc 24h starpība starp visiem ir tikai dažas jūdzes. Attiecīgi valda visai kaujiniecisks garastāvoklis nododot un pieņemot vačus, lai rūpīgi un precīzi fiksētu noburātas jūdzes. Uzvarētāja vačam LaCorunja kapteinis pasniegs šampanietī. Rezultātus, uzvarētājus, apbalvošanu un bildes publicēsim jau rīt no cietzemes.
#
Aug 21, 2019, 12:45 PM
Vakar lielā tempā apdarījām visus darbiņus un ap 16.00 startējam no Dublinas. Uzlikām sniegbaltu jauno grotu, lai var kārtīgi notestēt un ziņot nākamā gada sacensību kapteiņiem. Naktī kaut kas iepūta un paņēmām pirmo rēvi, pēc izšūpošanās viļņos komandai ir ļoti plaša spektra garastāvokļu sadalījums starp :”jīīhāā” un “kāpēc man to vajag”. Šobrīd turpinām izbaudīt burāšanas priekus un Īrijas laika apstākļus, jebšu cauri slapji pavadām atvaļinājumu, toties ar skatu uz delfīniem.

Reisu kalendārs

iCal
60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"