LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
May 8, 2018, 10:06 AM
Ja pērn klājām balto galdautu uz galda jahtas salonā, burājot pāri Atlantijas okeānam un svinējām ar Reiņa gatavotu sautējumu R2 posma Las Palmas - Bermudu salas komandas sastāvā, tad šogad svinējām svētkus krietni kuplākā skaitā Voleros - jau ilggadējā #jahtaSpaniel ziemošanas un remontdarbu vietā. Novēlam priecīgus svētkus un piedzīvojumiem bagātu sezonu!
#
Mar 22, 2018, 11:35 AM
Šajā piektdienā, sākot ar 17:30 E&Y birojā Muitas ielā 1a, gaidām visus LBMA biedrus uz LBMA kopsapulci. Darba kārtība: 1. Valdes pārvēlēšana un biedru saraksta pārskatīšana. 2. Finansiālais pārskats par 2017. gadu 3. Plāni 2018. gadam 4. U.Lībieša, I.Ivanova un S. Lases atskaites par STI konferencēs dzirdēto 5. Diskusijas par nākotnes vīziju/darbību 6. Citi jautājumi
#
Mar 21, 2018, 11:47 AM
Jahtas SPANIEL pavasara sapulce tiek izsludināta šī gada 5. aprīlī! Norises vieta ierastā - Rīgas Brīvostas pārvaldes ēka, Kalpaka bulvāris 12! Laiks: 18:00-21:00 Uz tikšanos aicināti gan jaunie, gan pieredzējušie Komandas biedri, lai diskutētu par gaidāmās sezonas plāniem, sagatavošanas darbiem un citiem jautājumiem! Protams, iepazīsimies arī ar jaunajiem un zaļajiem! Vēl gribētu pieminēt, ka tie, kuri vēlas turpmāk iesaistīties arī Latvijas Burāšanas mācību asociācijas darbībā (Nu, tajā organizācijā, kas apsaimnieko SPANIEL) un redz sevī enerģiju un vēlmi darboties ar burāšanas popularizēšanu, ir aicināti pievienoties mūsu rindām.

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

Reisu kalendārs

iCal

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai

DATI no YellowBrick