LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Aug 20, 2019, 4:29 PM
Pēc nelieliem piedzīvojumiem ar AirKargo un Dublinas lidostā "pazudušu buru" Spaniel atkal ir aprīkots ar saremontētu Grotu un pilnīgi jaunu svaigi piegādātu grotu no Far East Sails. Jahta Spaniel kapteiņa Kaspara Rožkalna vadībā uzsāk ceļu no Dublinas uz Spānijas krastiem.
#
Aug 20, 2019, 4:17 PM
Sveicieni no Port Ellen Islay, joprojām atrodamies Skotijā, taču nu jau var saredzēt arī pašu Ziemeļīrijas krastu. Komanda pošas doties vakariņās, kur kapteine Signe veiksmīgi pierezervēja galdiņu, vēl pirms ieiešanas ostā. Ļoti lūdzošā tonī viņa izklāstīja, ka ceļā pavadītas daudzas dienas un kuģotāji ir noguruši un izbadējušies. Tieši tajā brīdī no virtuves parādījās Inga ar vārdiem, does anyone want a freshly baked croissant? Vakarnakts spārnotākā un skumīgākā frāze ir vai nu “main broken”, “main down”, vai arī “Kurš idiots atstāja ārā jogurtu”. Pro tips: 40 mezglu vējā nepiesietas lietas lido ātri.
#
Aug 10, 2019, 5:40 AM
Sveicieni no Lervikas, Šetlandes salām. No Kirkhaven (Norvēģijā) ceļā tika pavadītas tikai 2 dienas. Pa ceļam komanda noķēra līdz pat 76 mezglu vēju, (labi joks, 22 mezgli, 3 & 6 pēcpusdienā, 76 bija tehniska ķibele). Ar pamatīgu lietusgāzi un nešpetniem viļņiem komanda pieveica visu ceļu līdz Lervikai, lai izvairītos no tuvojušās vētras. Jaunākā komandas daļa jau paguva apskatīt pilsētu, nopirkt pastkartes un iziet pāris kalnainas vietas. Mēs tuvojošos bez vārda vētru nosaucām kāda no LBMA kapteiņu vārdiem. Varat minēt - kuru. Balvā vakariņas sveču gaismā ar kapteini Signi. Mēs nopietni.

Reisu kalendārs

iCal
60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"