LBMA Logo

LBMA VALDE


Uģis Lībietis
UĢIS LĪBIETIS

Valdes priekšsēdētājs
Latvijas nacionālais pārstāvis STI starptautiskajā padomē
e-pasts: ugis.libietis@sta-latvia.lv

LBMA darbojas kopš tās dibināšanas. Aktīvi piedalījies Cutty Sark Tall Ships Races 2003 un Tall Ships Races 2013 regašu organizēšanā Rīgā, 2013. gadā izveidojot un vadot arī Liaison Officers sistēmu.
Par LBMA galveno mērķi uzskata burāšanas kā alternatīva atpūtas un apmācības veida popularizēšanu īpaši jauniešu vidū, mācību burāšanas idejas vairošanu starp Latvijas jahtām, aicinot tās arī piedalīties Tall Ships Races regatēs, kā arī iesaistīties vietējos un starptautiskos burāšanas apmācības sadarbības projektos.
Vēlas vēlreiz panākt un veiksmīgi noorganizēt Tall Ships Races regati Rīgā, 2021. gadā


Juris Radus
JURIS RADUS

Valdes loceklis
e-pasts: juris.radus@sta-latvia.lv

Jahtas Spaniel kapteinis, piedalās STI organizētajās regatēs kopš 2004.gada. 2003 un 2013. gadā aktīvi piedalījās Tall Ships Races flotes uzņemšanā Rīgā, organizēja kadetu programmu uz buriniekiem 2013.gadā un pašlaik ir LBMA darba grupas vadītājs, lai nodrošinātu jahtas Spaniel piedalīšanos 2017.gadā TSR regatē pāri Atlantijas okeānam.


Gunāŗs Šteinerts
GUNĀRS ŠTEINERTS


Valdes loceklis
e-pasts: steinerts@apollo.lv

Jahtas Spaniel īpašnieks un viens no LBMA dibinātājiem un idejas autoriem.


Liga Platais
LĪGA PLATAIS


Valdes locekle
e-pasts: liga.platais@gmail.com

Jahtas Spaniel kapteine.


Ivo Ivanovs
IVO IVANOVS


Valdes loceklis
e-pasts: ivo@moon.lv

Jahtas Spaniel kapteinis, piedalījies Tall Ships reisos kopš 2010. gada un iesaistījies LBMA ar mēŗki atbalstīt burāšanas popularizēšanu plašākam interesentu lokam kā lielisku brīvā laika pavadīšanas veidu. Piedalījies 2013. gada Tall Ships Races flotes uzņemšanā Rīgā kā viens no Liaison Officieriem.
Uzskata ka Tall Ships regatei būtu jāpiestāj Rīgā ar noteiktu regularitāti.