LBMA Logo

Izstāde "Jahtas Spaniel sajūtu jūra" galerijā Centrs

Tas ir mūsu stāsts. Tas ir mūsu stāsts par jūru. Par tāljūru. Citam šķietami nesasniedzamu, bet mums… mums tik tuvu kā sāls garša uz lūpām. Tas ir mūsu stāsts par burāšanu. Par mūsu burāšanu… Tas ir mūsu stāsts par komandu. Par jahtas SPANIEL komandu. Par ikdienu, sadzīvi, savstarpējo raksturu mijiedarbību un sacensību disciplīnu. Gūtajām uzvarām un smagajiem zaudējumiem. Tas ir stāsts par sevis salaušanu un sevis atklāšanu no jauna. Tie ir mūsu sapņi. Mūsu emocijas. Mūsu saulrieti un saullēkti. Mūsu negaiss un bezvējš... Bet visam pāri – tā ir mīlestība. Mūsu mīlestība uz jūru. Uz tāljūru. Un uz jahtu SPANIEL ko saucam par mājām. Mīlestību uz komandu, kurus saucam par ģimeni... Tas ir mūsu sapnis, kuru lemts izsapņot nomodā. Sapnis, ko izsapņot spēj arī Tu…

Izstāde mērķis ir pastāstīt tieši Tev par tāljūras burāšanu ar jahtu SPANIEL, laužot pastāvošos maldīgos priekšstatus par burāšanu kā kaut ko ekskluzīvu un pieejamu tikai ierobežotai sabiedrības daļai.

Burāt var ikviens. Burāt ar jahta SPANIEL var ikviens. Un mēs esam gatavi Tev par to pastāstīt. Ne tikai šodien. Ne tikai šeit.