LBMA Logo

2019

Projekts "Āķis lūpā 2019"

Latvijas Burāšanas mācību asociācija (LBMA) turpina pirms trim gadiem aizsākto tradīciju ĀĶIS LŪPĀ! Atkal dāvājam iespēju 100 Rīgas jauniešiem atklāt vasaras brīvlaiku ar neaizmirstamu burāšanas piedzīvojumu Daugavā un Rīgas jūras līcī!

Arī šogad turpinām svinēt Latvijas simtgadi #LV100 aktīvā un radošā veidā: burājot godināsim Baltijas jūru, kas apvij Latviju 500 km garumā, un iepazīsim jūras burāšanu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas iespēju.

Pieteikties pasākumiem ir aicināts ikviens Rīgā dzīvojošs jaunietis vecumā no 15 līdz 25 gadiem bez iepriekšējas pieredzes vai ar nelielu pieredzi burāšanā. Galvenā ir jaunieša motivācija, uzdrīkstēšanās doties piedzīvojumā un interese iepazīt jūru, burāšanu, jahtas un to kapteiņus, kā arī jahtas SPANIEL komandu.

Dienas pirmajā daļā krastā kopīgi noskaidrosim mītus un patiesību par burāšanu, vienosimies par dienas plānu, sadalīsimies piecās jahtu komandās un gatavosimies doties jūrā. Gatavošanās procesā jaunieši iepazīs jahtas un saņems drošības instrukciju, iemācīties siet jūras mezglus un uzzinās, kur un kā tos pielietot uz klāja. Jahtu komandas gaida arī īpašais dienas izaicinājums – Burātāju bingo, kā rezultātā būs iespēja apgūt vismaz 20 nozīmīgus burāšanas terminus.

Šogad ĀĶIS LŪPĀ 2019 pasākumos jauniešiem būs iespēja burāt ar tādām buru jahtām kā SPANIEL, VENTA, ANGOSTURA, LĪBA un JAUDA.

Pasākumu noslēgumā jahtu komandas pulcēsies jahtklubā Auda, lai izvērtētu dienas laikā piedzīvoto un uzklausītu jahtas SPANIEL jauniešu piedzīvojumu stāstus, burājot regatē Tall Ships Races dažādās valstīs Eiropā un dodoties pāri Atlantijas okeānam. Jauniešiem būs iespēja arī uzzināt par tālburāšanas iespējām Rīgā un Eiropā. Pēc tam visi kopā atgriezīsimies sākuma ostā.

Norises vieta: Sākums Rīgas sporta burāšanas centrā (Matrožu ielā 7A), praktiskā burāšana ar jahtām Daugavā un Rīgas jūras līcī, dienas noslēgums jahtklubā “Auda”, (Audupes ielā 15/17), un pēc tam atgriešanās Rīgas sporta burāšanas centrā (Matrožu ielā 7A).

Norises laiks:

7. jūnijs, 8. Jūnijs un 9. jūnijs (trīs atsevišķi vienas dienas pasākumi)

Dalība pasākumā ar iepriekšēju pieteikšanos. Pieteikšanās ir atvērta līdz 1.jūnijam:

Regates "Tall Ships Races 2019" posmu karte.

iCal
Pieteikties 2019. gada posmiem

Regate "Tall Ships Races 2019"

TSR 2019 POSMI UN DATUMI:

Regates pasākumi ostā: Aalborg (Dānija) 03.jūlijs – 06. jūlijs (atklāšana)

1. regates posms / sacensības: Aalborg (Dānija) – Fredrikstad (Norvēģija)

Regates pasākumi ostā: Fredrikstad (Norvēģija) 11. jūlijs – 14. jūlijs

2. regates posms / kruīzs: Fredrikstad (Norvēģija) – Bergen (Norvēģija)

Regates pasākumi ostā: Bergen (Norvēģija) 21. jūlijs – 24. jūlijs

3. regates posms/sacensības: Bergen (Norvēģija) - Aarhus (Dānija)

Regates pasākumi ostā: Aarhus (Dānija) 01. augusts – 04. augusts (noslēgums)


INTERESENTIEM IR IESPĒJAMS PIETEIKTIES DALĪBAI REGATĒ.

Tall Ship Regates posmos vismaz pusei komandas jābūt vecumā līdz 25 gadiem, tāpēc īpaši tiek aicināti jaunieši.

Aktuālais regates TSR 2019 komandu saraksts.

Kruīzi Kanāriju salās 2019-2020 gada ziemas sezonā

Jahta Spaniel plāno nākamo ziemu pavadīt Kanāriju salās, tāpēc veicam komandas un interesentu aptauju par vēlmi burāt 2019-2020 gada ziemas sezonā Kanāriju salās.

Ja Jums ir interese, lūdzu aizpildiet formu.