LBMA Logo

Kapteinis Juris Radus ziņo no saulainās un vasarīgās Las Palmas.

Kā var redzēt foto, Kanāriju salas pārņēmis bezvējš. Anticiklonu prognozē tik plašu, ka sākotnējā jaunā ideja par 2 starta līnijām abās Grand Canaria salas pusēs, kas ļautu izvēlēties pašiem ziemeļu vai dienvidu maršrutu, ir atcelta. Jaunākā prognoze liecina, ka vienīgi ķert pasāta vējus, ļautu flotei tikt uz priekšu. Tāpēc tikko saņēmām oficālu paziņojumu, ka starta līnija tiks pārnesta uz D, DR aptuveni 200 j.j. attālumā no Las Palmas. Precīzas koordinātes un precīzu 48 stundu starta logu mums paziņos rīt 10:00 local.


200j.j.ar motoru ir 50% no mūsu degvielas kapacitātes. Rona 2 vedīs kannās degvielu ar kuru galīgās nep.vajadzībā padalīsies. Arī es apsveru iegādāties vismaz vienu papildus kannu ar D degvielu.

Esam saņēmuši dāvanā no Las Palmas port authorities jaunāko pasaules okēanu Atlasu. Lieliska dāvana.

Nu ko, ja tā turpināsies, pastāv iespēja ceļojuma laikā Bermudu.salām un Kanāriju salām pievienot Cape Verde salu apraudzīšanu...

Šodien visai komandai ir brīvsolis līdz 18:00 un tikai.Capt. Bar... iekārtojas "kapteiņu skapītī" tīra stūrmaņa galdu utt... citiem vārdiem iejūtas... karstums ir svelminošs. Iekšējais termometrs rāda +30 C. Zeķēs be uz klāja ne pontona stāvēt nav iespējams. Blakus.esošais veikals ciet, atvēsinošās lietas ir nepieejamas... Rīt iepirkumi, beidzamie remonti un nelielas svinības. Ziņosim.


Loading Conversation