LBMA Logo

No Madeiras ziņo pārdzīšanas reisa Madeira - Sineša kapteinis Juris Austriņš.

Komanda ir pilnā sastāvā un izbauda Madeiras burvību. Daloties iespaidos par Madeira nonācām pie secinājuma, ka pie šādas dzīves var ļoti ātri pierast.


Pirmdien, 17. aprīlī nepilna komanda 8 cilvēku sastāvā pameta gleznaino un ļoti viesmīlīgo Quinta do Lorde ostiņu Madeira salas ZA, kur Oskars bija nobāzējies pēc lielajiem varoņdarbiem, veicot jahtas zemūdens daļas remontus.


Ja neskata faktu, ka osta ir tālu no "civilizācijas", tā ir ļoti skaista un gleznaina osta, kur apmekletāji var peldēties gan sāļajos baseinos okeāna krastā, gan kristāltīros āra baseinos, iet pārgājienos pa klinšainajiem Madeira ragiem, baudot brīnumainus skatus, kuri asociējas ar National Geogrphic raidījumiem.

Pārgājiens uz Funchal, kur izdevās atrast vienu vietinu tik lielai laivai kā Spaniel, izdevās godam. Jaunie Oskara vadībā varēja apgūt buru uzvilkšanu un nolaišanu. Izmēģinājām manevrus ar burām. Paburāt dabūjām vairāk pavējos, un līdz Funchal piekājei atnācām pilnās burās.

Funchal mūs sagaidīja ar saulainu un siltu laiku. Un stāvvieta gandrīz pilsētas centrā mums ļauj baudīt visu, ko Madeira spēj piedāvāt.

Šodien, otrdienā, 18. aprīlī aktīvi veicām dažus remontus, kuri vēl prasījās tikt padarīti, lai varam doties ceļā.

Ceļā dosimies vai nu trešdienas, 19. aprīļa pievakarē vai 20. aprīļa rītā, kas būtu daudz labāks variants, ņemot vērā, ka komandā lielai daļai biedru jūras burāšana ir sveša lieta un dienas gaišajā laikā ir drošāk un vieglāk apgūt visas nepieciešamās burāšanas iemaņas. Visi ir ļoti pozitīvi noskaņoti un apņēmības pilni mācīties.


Loading Conversation