LBMA Logo

Ar klasisku aizkavēšanos izejot no ostas jaunizveidotā komanda sāka savu ceļu no mūsu pašu dzimtenes galvaspilsētas Rīgas uz ikdienā mierpilno kuģotāju pilsētu Fredrikstad, Norvēģijā.

Sākums ritēja mierīgi ar klusu jūru, kurā viļņi bija tik nemanāmi, ka bija iespēja saskatīt savu atspulgu tajā. Katram pārbrauciena laikā bija iespējas izpausties savās kulinārijas prasmēs un nodrošināt komandu ar gardām ēdienreizēm, sevišķi tās tika pārbaudītas brīžos, kad palielienājās vēja plūsmas, kā arī slīpums pret horizontu pašam Spaniel.

Kad visvairāk nepieciešamas, tika ieturētas nesteidzīgas un spēku atjaunojošas pieturas: kaimiņos Saremas salās, tepat Ventspilī, kā arī pēc garā pārbrauciena pār Baltijas jūru - Zviedrijā. Kopumā šis bija lielisks piedzīvojums, kas norūdīja nepieredzējušākos un pārbaudīja komandas spēju vadīt jahtu dažādākajos laikapstākļos, no mierpilnā spoguļa līdz Ziemeļjūras spēcīgajām lietus šalkām, brāzmainajiem vējiem un apjomīgajiem viļņiem, negaisa zibšņu ieksauti ar pērkona bungu pavadījumu; kā arī acu asums un navigācijas precizitāte tika veiksmīgi pārbaudīta visbiezākajā miglā.

Veikli aizpūsti pa viļņiem, īpaši laicīgi nonācām rosīgajā Fredrikstad, taču tas neapstādināja izjust laipno sagaidīšanu, draudzīgos burātājus un kopumā omulīgo pilsētvides atmosfēru.


Loading Conversation