LBMA Logo

Sveiciens visai komandai un tiem, kas tur īkšķus un jūt līdzi mums!

Vakar kapteiņa Jura Radus vadībā plkst.04:48 pārgājām pārī starta līnijai, kuru organizatori pārcēla mums vēl esot Kanāriju salas, jo bija iestājies bezvējš. Atgādināšu, ka startu pārcēla 200 j.j. uz dienvidiem no Las Palmas, kur teicami pavadījām divas ar pusi dienas (ienācām 6.maija 23:40 UTC un izgājām 9.maija 17:35 UTC). Starts visiem dalībniekiem ir atvērts no 10.maija 12:00 UTC un līdz 12.maija 12:00 UTC. Cik esam saņēmusī ziņas no mājām, ir nostartējusi gan Vahina, gan Rona II un ir priekšā mums. Bet jūs jau, protams, zināt labāk :) un tiem, kuri nezina, atgādinām, ka sekot līdzi Rendez-Vous Regatta 2017 var ari yellowbrick tiešsaistes izsekošanas sistēmā (ir ielādējama gan aplikācija iOS, gan Android, ka ari ir atrodama tiešsaistē organizatoru lapa.

Šobrīd esam 24*12'886N 019*03'990W (cog 246*) un lidojam ar sog 9,5 kts cieši pie vēja (twa 75*; tws 10,5 kts). Laiks turas līdzīgi abas dienas - gan vakar, gan šodien pūš smuki (mērena brīze pēc boforta - 4) un vēja suns skrien. Kops starta esam nogājuši jau 85 j.j. 11 stundās un sanāk vidējais ātrums ~8 kts.

Turpmākajās dienās plānojam savu taktiku atbilstoši laika prognozēm. Turpināsim informēt par notiekošo.

Citādi viss kā parasti uz SPANIEL norit rāmī un lieliski. Andris lutina ar Kozlovsku ģimenes sarūpēto uztura programmu. Spīd saule, paši sauļojamies, pilnmēnesnīcā klausāmies līdzi paņemto mūziku un baudām okeāna viesmīlību - delfīni, bruņurupuči (ceram vel ieraudzīt vaļus un lidojošās zivis). Komanda jūtas labi, šodien plānots kino vakars.

Sveiciens visiem no lielākā suņa, kura salona valda 30*C temperatūra!Loading Conversation