LBMA Logo

Karsti un trīsturveidīgi sveicieni no SPANIEL Bermudu salās!

Atlantijas komandas rakstu galvenā autore Ilona Skorobogatova ziņo no Bermudām:

Kopš finiša un ierašanās viesmīlīgajā St.Georges marīnā (32*22N 064*40W), kur pavadījām teju četras bezrūpīgas un šarmantas dienas, esam šodien kopā ar pārējo floti pārgājuši tālāk uz citu jahtklubu Hamiltonā "Royal Dingy Club" (32*17N 064*46W). Salas galvaspilsēta ir ne tikai mājvieta secīgajās piecās dienās RDV2017 regates dalībniekiem, bet arī mums par iepriecinājumu pašbrīd uzņem Amerikas Kausa sacensības, kuras, protams, ir iekļautas arī mūsu komandas "kultūras" programmā (tāpat kā pilsētas apskate un ziņas gatavošans brīdī vēl esam tikai uzlocījuši piedurknes apskatei).

Šais brīvajās krastā pavadītajās dienās St.Georges, stāvot bortā ar pārējām jahtām, esam ne tikai sadraudzējušies ar mūs konkurējošām komandām - "Vahine" un "Peter von Danzig", bet arī nodevušies kopīgam paburājenam. Akkurāt šorīt plkst.7:30 attauvojāmies un uz citu marinu Andris ar Lībieti pārgāja uz vācu "Peter von Danzig", bet Līga, Sintija, Nils un Ilona uz somu "Vahine", kurus iemainījām pret citiem 4 īslaicīgiem komandas biedriem uz SPANIEL. Četru stundu ilgā starptautiskā pieredzes apmaiņa aizvadīta pilnā burājošā sail training(ā). Bez tam visa flote iemanījās paslīdēt garām arī Amerikas kausa "dockyard" un J Class jahtām, kas te izslējušas savus mastus līdz ar citām smalkām "peldviesnīcām". Organizatori zināja teikt, ka pašbrīd pietauvojusies vislepnākā esot vismaz astoņu nuļļu vērta.

Iepriekšējās dienas pagāja teicami. Esam nodevušies snorkelēšanai kopā ar atplestu roku lieluma papagaiļzivīm Bermudu lagūnās, jutām līdzi Ameriks kausa sacīkstēm vietējā pabā, esam lapījuši buras kopā ar 20 gadīgu runājošu aras papagaili Tigi, frizējušies vietējā Barber shop(ā), un veicām ikrīta plkst.~6:00 (pirms pilsētiņas burzma un saules tveice mostas, kas, kā vietējie zina stāstīt, jau te ir iemājojusi vairāk nekā 85 dienas) salas apsekošanas rituālus, vācot okeāna izskalotus suvenīrus (īpaši viļņu nopulētis stiklus, ar kuriem šeit izrotātas rozā pludmles). Secinājums tik tālu, lai arī vulkāniskās izcelsmes sala šķietami nepārsteidz ar neredzētu unikalitāti, tomēr vietējais šarms un laipnība te ir iepakota katrā spertajā solī, kas liek lēnām un klusām iemīlēties.

Komandas sveicieni no Bermudu trijstūra tālākā Nord punkta! Ūuuuu....SPANIEL!!!Loading Conversation