LBMA Logo

Ja pērn klājām balto galdautu uz galda jahtas salonā, burājot pāri Atlantijas okeānam un svinējām ar Reiņa gatavotu sautējumu R2 posma Las Palmas - Bermudu salas komandas sastāvā, tad šogad svinējām svētkus krietni kuplākā skaitā Voleros - jau ilggadējā #jahtaSpaniel ziemošanas un remontdarbu vietā - rotājot ar balto galdautu 4.maija piknika galdu mājās Latvijā – #LV100! Šoreiz par komandas sāta un laimes sajūtu parūpējās nepārspējamā piknika virspavēlniece Zane.

Kaut arī visa aprīļa garumā tehniskā direktora kapteiņa Viļņa vadībā komanda cītīgi strādāja pie jahtas sakopšanas, 4.maija agrā rītā cītīgākie komandas biedri veica vēl noslēdzošos darbiņus, un bija īstais laiks svinīgi laist mūsu daiļo Spaniel ūdenī! Veinmēr jau būs uz jahtas kaut kas vēl, ko sakārtot vai salabot, bet jahta ir absolūti gatava šīs sezonas pirmajiem treniņbraucieniem un šobrīd atrodas 56° 57’ 58”N; 024° 4’ 55”E :)

Jau tradicionāli šajā dienā sveicām arī kapteini Juri Radusu dzimšanas dienā - hip-hip-ura! (x3)

Projekta KNOTS ietvaros pasākumā piedalījās arī ārvalstu ciemiņi, kuriem nedēļas nogales vizītes laikā bija iespēja piedzīvot jahtas SPANIEL sagatavošanas darbus, jahtas iecelšanu ūdenī, baltā galdauta svinīgos brīžus un pirmos šīs sezonas burāšanas pasākumus. Projekts KNOTS tiek īstenots ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+: Sports atbalstu.

Novēlam priecīgus svētkus un piedzīvojumiem bagātu sezonu!Loading Conversation