LBMA Logo

Ziņo Spaniel kapteinis Gunārs Šteinerts:


Izgājām no Cascais 26/8 Vispirms makreļu zveja turpat taf ar ceļavēju tikām vakarā līdz Setubal līcim. Zaļā komanda mocījās ar grota savākšanu un samocījām reduktoru tā ka nebija priekšgaitas. Tāpēc vajadzēja atpakaļgaitā noiet 1 jūdzi pret vēju lai ar saules rietu sasniegtu 6m dziļu enkurvietu kur ar 3 mēģinājumu noenkurojamies akmeņainā gruntī un palikām uz nakti.

Šodien pēc peldes un copes devāmies uz Marina de Trioa kas Setubal līcī. Dežūrlaiva drīz mūs padzina. Esot fully booked. Paspējām uz pāris aliņiem un papildināt ūdenskrājumus. Tagad esam ceļā uz Sesimbru kur marinā pieņem līdz 15m jahtas. Tik un tā mēģināsim tikt iekšā kā partizāņi klusējot par mūsu 17m. Rezultātus ziņosim Gunārs ar Mārīti un 4 zaļajiem.

27/08 no Sesimbras:

Savienojot sail trainingu ( kreice ar vienu foku) un makreļu zveju lidz vakaram tikām lidz Sesimbrai. Bet marinā ostas policija nelaida jo dega viena jahta kas pa reizei sprāga. Bakstīšanās ostā beidzās ar priekšgaitas zaudēšanu. Tad ar atpakaļgaitu izgājām uz priekšostu uz enkurvietu. Bet enkurs neturēja. Tad nez kāpēc parādījās priekšgaita un mēs kā klusa pelīte iespraucāmies starp marinas īsajie fingeriem. Ofisā teica ka 17m nevar stāvēt. Bet lai jau paliekot bet no rīta ejot laicīgi prom.


Loading Conversation