LBMA Logo


Šis mirklis beidzot ir klāt! Sapnis par Atlantiju noslēgsies šo sestdien, 16/09/2017, plkst. 12:00 Andrejostā, kad jahta Spaniel pēc gandrīz pusotra gada prombūtnes atgriezīsies mājas.Jahta Spaniel, pēc aptuveni 10500 jūras jūdžu noburāšanas šī gada Tall Ships Races regatē RDV-2017, kuras laikā ir mērots maršruts no Madeiras caur Sineš (Portugāle), Kanāriju salām (Spānija), Bermudu salām, Bostonu (ASV), Kvebeku, Halifaksu (Kanāda), Havru (Francija) atgriežas mājās Rīgā. Svinīgā sagaidīšana ir paredzēta šo sestdien, 16.septembrī, Andrejostas jahtklubā. Aicinām burātājus, komandas biedrus, atbalstītājus, draugus, ģimenes locekļus pulcēties Andrejostā sākot ar 11:45, lai suminātu jahtu un tās komandu atgriežamies Rīgā.

Ar šo paziņojumu Latvijas Burāšanas mācību asociācija aicina arī citas jahtas sagaidīt Spaniel graudu termināla rajonā aptuveni plkst. 11:30, lai kopīgi veiktu goda apli starp Pasažieru termināli un Vanšu tiltu un kopīgu ienākšanu Andrejostas akvatorijā.

PS. Ja laika apstākļi nelabvēlīgi ietekmēs ierašanās laiku, šeit tiks publicēts papildus ziņojums – lūdzu sekojiet līdz piektdienas vakara publikācijām.


Loading Conversation