LBMA Logo

Pēc nedēļu ilgas stāvēšanas Portugāles ostā Sinešā un četru dienu ilgiem krasta pasākumiem jahta SPANIEL ir gatava startēt Randez Vous 2017 Tall Ships Races otrajā sacensību posmā.

Krastā pavadītajā laikā SPANIEL komanda ir veikusi virkni tehnisko darbu, lai sagatavotu jahtu tālajam ceļam līdz Bermudu salām, ar 48 stundu apstāšanos Kanāriju salās. Veikta motora apkope, takelāžas pārbaude, dažādi galdniecības darbi, rūpīgi izplānota pārtikas sagāde un izvietošana jahtā, sertificēts plosts un vēl daudzi citi grūti uzskaitāmi darbi.

1. maijā attauvošanās paredzēta ap 15:30 (GMT+2), tad aptuveni 7 j.j. gara, bet maza un kompakta buru parāde un starts 19:00 pēc vietējā laika (21:00 pēc LV laika).

Atšķirībā no citām regatēm, šoreiz rezultāti tiks nodoti un aprēķināti tikai reizi dienā – 14:00 UTC. Rezultāti būs pieejami mūsu lapās un sociālo tīklu.kontos.

Lai arī SPANIEL ir vienīgā C klases jahta, kas dosies pāri Atlantijas okeānam, rezultāti tiks rēķināti kopā ar trijām D klases jahtām – Peter von Danzig (Vācija), Vahine (Somija), Rona II (Lielbritānija) – kuras varēs izmantot spinakerus. Tieši tāpēc SPANIEL komanda cer uz labvēlīgu ceļavēju!

Ir iespējams elektroniski arī sazināties ar komandu, kas iet pāri Atlantijai. Tā kā datu lietošanai ir ierobežojumi, e-pasta adresi ir iespējams noskaidrot sazinoties ar kādu pārstāvi no valdes, rakstot - valde@sta-latvia.lvLoading Conversation