LBMA Logo

No Spaniel fora, izmantojot sociālo tīklu Facebook, ziņo Ilona.

SPANIEL komandā šodien noslēdzās komandas maiņa - vakar pavadījām Ojāru, bet šodien atsveicinājās un veiksmes vēlēja Dačuks. Abi jau tīri labi bija ieintegrējušies R2 kompānijā.

Bet citādi uz SPANIEL ir iemājojis nu jau vairākas dienas ne tikai Ķengurs, bet arī Bardaks un Šanhajs. Kojās var atrast gan pārtikas krājumus, gan ekipējumu un trubas, gan mistiska satura kastes, bet tikai ne palicējus. Šādi jahtu izskatāmies nācies redzēt tikai īsi pirms pavasara iecelšanas, kad darbi rit pilnā sparā :)

Komanda vairākas dienas iepērkas, izkārto loģiski atsūtītos palešu krājumus no mājām un aktīvi gādā iztrūkstošās lietas, veic tehniskos darbus un visam pa vidu atrod laiku pabūt kopā un organizēt sanākšanas.

Darbi izskatās, ka pietiks līdz pirmdienai vēl, bet svinīgai parādei un komandu ballītei, kas notiks jau šovakar, laiku visi atradīs. Un ne tikai tāpēc, ka šīs ir katras Tall Ships ostas senas tradīcijas, kuras cienām, bet arī izmantosim iespēju, lai atrādītu mūsu jaunos tērpus un uz piedzīvojumiem gatavo komandu.

Vairāk no komandas rosīgās krasta sadzīves var atrast arī Facebook albumā.


Loading Conversation