LBMA Logo

Kā ziņo posma kapteinis Juris Radus, tad jaunā komanda ieradusies Antwerpenē kur kopā ar kapt. Reiņa Gedzuna komandu piedalījās tradicionālajā pilsētas gājienā. Pilsētas svētki, komandu svētki uzņem apgriezienus un visi gatavojas arī tradicionālajai vakara komandu ballei.

Vakardiena pagājusi rutīnas gatavošanās pasākumos. Iegādāta pārtika un saimniecības daļas vadītājas pienāku izpildītāja Ilona joprojām nedaudz streso par pietiekamību. Nu jau 3 gājiens veikala virzienā. pontona otrā pusē mūsu draugi Tomidi, kuri beidzot bauda plašu popularitāti - klājs un bieži pontons ir piepildīts ar visādiem cilvēkiem un arī TV uzmanība nav Dirkam gājusi secen. Mums ieplānotie darbi tuvojas beigàm. Pašlaik pārsienam bakštagas, kas pastiepušās un Jura Austriņa vadībā notiek buru pārlocīšana, raganiņu likšana un jauniešu apmācība. Pēc mirkļa veiksim lielo brīfingu un gaidām ciemos Kruzenštern apmācības programmas priekšnieku.

Iepriekšējā komanda pakāpeniski pamet mūs un mēs ieejam mierīgàkā dzives fāzē. Burāšanas svētku priekšvakarā gaidām uguņošanu - cerams ka vismaz tas būs augstākā līmenī nekā Crew party...

Šodien paredzēta buru parāde- slūžu dēļ ilga un gara procedūra. Pēc tā dodamies uz Torbay UK kur nolikts atvērtais starts starp starta punktiem - 50° 23' N / 003°23'W un 50°23'/003°20, W no 10:00 līdz 20:00. Pašreizējā prognoze saka, ka. jāstartē pēc iespējas ātrāk - Biskajā veidojas augsta spiediena apgabals.ar vājiem vējiem un bezvēja aci. Īstās prognozes stratēģiju mums noteiks otrdienas trešdienas prognozes, bet pašlaik tas izskatās pēc burinieku reisa, jo vēji būs no ZR R - bakštaga ar uzdevumu izvairīties no anticiklona acs.


Loading Conversation