LBMA Logo

Sveicieni no Norvēģijas kruīza!

18/07/2019

Ziņo viena no Omānas sultanāta piešķirtās atbalsta stipendijas saņēmējām Evelīna Razgale:

“Buru parādē mūs ar patīkamām uzslavām no krasta pavadīja latvieši. Tālākais ceļš veda jūrā, kur veicām pirmo garo pārgājienu, nobraucot aptuveni 140 jūdzes. Laiks mūs diezgan lutināja, jūra bija mierīga, bet bija arī vējš. "Zaļie" aktīvi kāvās pie iemaņu apgūšanas - stūrējot, liekot punktus un ceļot augšā foku utt. Pēc veiksmīgi pavadītas nakts jūrā, laiks bija tik saulains, ka varēja arī pasauļoties. Vakarā piestājām Farsund, kur nosvinējām Egijas vārda dienu.


Nākamajā rītā bija jahtas fizioterapeita vadīta rīta rosme, zālītē pie jahtukluba. Izgājām no Farsund ar saulīti, pat pa ceļam uz jūru nocopējot veselas trīs zivis.


Devāmies jūrā, kur mūs jau sagaidīja daudz skarbāki laikapstākļi nekā iepriekšējā dienā, kā dēļ viens fenderis pameta klāju, bet kopīgiem spēkiem veicot glābšanas operāciju fenderis atgriezās uz klāja. Ceļot buras, visa komanda palika slapja. Pa nakti Spaniel gāja pat ar 9 mezglu ātrumu.

No rīta laiks noskaidrojās, un Spaniel sāka iet uz Lysafjordu. Pa ceļam, piestājām arī pamakšķerēt. Lysafjordā, daļa no komandas peldējās pie ūdenskrituma, pēc tam kalnu ezerā, un vakaru noslēdzām ar kopīgām vakariņām un puišu veidoto video apskatu par aizvadītajām dienām, ar mācību no kapteiņa Gunāra puses, ka "ja skola traucē burāšanas skolai, tad tā ir jāpamet." Nakti pavadīsim fjordā.”Loading Conversation