LBMA Logo

Tikko noziņotas pozīcijas uz 05:00 un nākošā maiņa daļēji mostas. Apkārtne fascinē - spogulis, delfīni un pilnā godībā Chalange Wales. Zogamies - te vieni priekšā te otri. Pašlaik tieši iepūta rīta brīze un ar zemo startu lecam atkal viņiem priekšā. Uz horizonta atpakaļ ir arī Statrad Lemkhul. Kā citējot pro burātājus sakām: just another day in office.

Pašlaik šķiet ka rīts ir izdevies un taktika palikt īsākajā distancē atmaksājas - tur kur bija plànots vējš un liekas 50-70j.j. nekas rožaināks nav. Atis pašlaik ir dusmīgs uz jebkuru, kas pa jahtu pārvietojas ātrāk nekā miegains kaķis. Brīžu ķeršanas azarts ir pasniegts. Ātrums variē no 1.7 līdz 6.3.pāris minūšu laikā un atkal no sākuma.

Rīts rosīgs izvērties - daži bauda skatus, daži veic remontdarbus, daži trimmē, citi pārnes buru halzējot... Ko runāt-bildes izteiks vairāk.

Skaidrs ir viens ka līdz finišam 2 dienas un nekas nav beidzies. Aiz Finistera if ļoti vāji vēji, bet Biskaja D vēl pūš līdz 15 kt. Aizmugurējie ar savām ballēm visu sagriezīs kājām gaisā, par ko liecina St Iv šorīt - 2 un 7. pozīcija no nekurienes.Loading Conversation