LBMA Logo

PAPILDINĀTS!

17.marta rīts Tenerifē pienācis pozitīvu pārsteigumu pilns. Burātāji uz jahtas kravā somas un raud prieka asaras – vienas nakts laikā IR SAZIEDOTI VISI jauniešiem nepieciešamie līdzekļi mājupceļa biļetēm! Šovakar būsim mājās!

No sirds pateicamies visiem ziedotājiem!

----------------------------------------------------------------------------------------------

Biedŗība “Latvijas Burāšanas mācību asociācija”, izmantojot Sail Training International piešķirto Youth Development Fund finansējumu organizēja mācību burāšanas un sociālās iekļaušanas pasākumu Latvian Winds Tribe, kas paredzēja divām jauniešu grupām veikt mācību burāšanas pārgājienus Tenerifē ar jahtu Spaniel.
Pirmā jauniešu grupa izlidoja uz Tenerifi 8.martā pirms ierobežojumu stāšanās spēkā. Otrā mācību grupa saprotamu iemeslu dēļ tika uzreiz atcelta.


Diemžēl situācijai ar COVID-19 saasinoties, pirmās grupas atgriešanās reiss 14. martā no Tenerifes uz Londonu tika pārcelts par vienu dienu, kā rezultātā grupa vairs nevarēja paspēt uz savu reisu no Londonas uz Rīgu, un jaunas biļetes tajā brīdī nebija iespējams iegādāties. Četri no grupas uzņēmās risku un devās uz Londonu nākamajā dienā, bet pārējie bija spiesti palikt uz jahtas, kur vismaz varējām nodrošināt viņiem pajumti un ēdienu. Uz Spaniel Tenerifē šobrīd ir 6 cilvēki, no tiem 2 nepilngadīgie.
Cenšoties apzināt pirmās grupas atgriešanās iespējas, no Latvijas valdības iestādēm saņemti vienīgi nekonkrēti solījumi, ka centīsies palīdzēt un apzina situāciju, savukārt no vienas tūrisma aģentūras piedāvājums noorganizēt čartera lidojumu, ja vien būs vismaz 145 pasažieri kuri vēlās atgriezties Rīgā. Lidojuma izmaksas ir 600 EUR vienai personai, neatkarīgi no vecuma.


Apdrošinātāji jau ir paziņojuši, ka atsakās atlīdzināt jebko, kas nav ārstēšanās izdevumi. Ja Jums ir iespējams palīdzēt vismaz 3 projekta jauniešiem (divi no tiem nepilngadīgi, visi ar ierobežotiem finanšu līdzekļiem) atgriezties, tad būsim pateicīgi par jebkādu palīdzību.
Finansiāli ir iespējams palīdzēt pārskaitot naudu uz LBMA kontu (biedrība ir bezpeļņas sabiedriskā labuma organizācija):


Biedrība “Latvijas Burāšanas mācību asociācija”
Reģistrācijas Nr. 40008072115
Banka: "Swedbank" AS
Kods: HABALV22
Konts: LV21HABA0551004835186

Adrese: Ganību dambis 30/1, 302.kab, Rīga, LV 1005


Loading Conversation