LBMA Logo

Sveicieni visai krastā esošai komandai un atbalstītājiem no Ālborgas!

Pašlaik esam devušies celā uz sacensību pirmā posma starta vietu. Lai gan komandu parādē stipri lija, dienu pirms buru parādes vējš un lietus mitējās, ļaujot mierīgā garā sagatavot Spaniel startam.

Kamēr kapteiņa palīgs Edgars Mīlgrāvis kopā ar pirmās pārdzīšanas komandas kapteini Jāni Albertiņu uzstādīja jauno radaru, Kristaps nomainīja klāja drošības līnes, bet meitenes ar uzviju papildinaja jahtas pārtikas krājumus, kā arī veica neiztrūkstošos uzkopšanas darbus.

©️foto: Andris Kozlovskis/ Fujifilm


Vakara pēc darbiem visa komanda devās vērot salūtu par godu Tall Ships Races atklāšanai, kas, pec pašu dāņu vārdiem, bijis visiespaidīgākais salūts, kāds Dānija bijis. Šodien agrā pēcpusdienā kapteines Līgas Platais vadībā izgājām uz buru parādi, ar skaū tradicionālo “U-u-u-u, Spaniel!”, atvadoties no Ālborgas. Paldies Ālborga! Uz tikšanos Fredrikstada!


“Jūtos priecīgi satraukts, bet esmu mazliet norūpējies par mainīgo laiku - vēja brāzmām un negaisu. Pašlaik laika prognoze ir ļoti mainīga...” ar savām sajūtām uz klāja dalās pieredzējušais burātājs Dzintars Blūms.Starts Race 1 posmam ir nolikts kā atvērtais laika logs no 10:00 līdz 14:00 UTC svētdien 07/07/19. Vērojot laika prognozes, kapteinei Līgai būs nemierīga nakts - lai izlemtu, kādu stratēģiju izvēlēties - mesties pāri starta līnijai pēc iespējas ātrāk, vai stratēģiski nogaidīt labvēlīgākus apstākļus, startējot pēc iespējas vēlāk. Spaniel gaitām tiešsaitē var sekot Yellow Brick izsekošanas sistēmā - norādi atradīsiet www.lbma.lv mājas lapā.Loading Conversation