LBMA Logo

Sveicieni no Port Ellen Islay, joprojām atrodamies Skotijā, taču nu jau var saredzēt arī pašu Ziemeļīrijas krastu.

Komanda pošas doties vakariņās, kur kapteine Signe veiksmīgi pierezervēja galdiņu, vēl pirms ieiešanas ostā. Ļoti lūdzošā tonī viņa izklāstīja, ka ceļā pavadītas daudzas dienas un kuģotāji ir noguruši un izbadējušies. Tieši tajā brīdī no virtuves parādījās Inga ar vārdiem, does anyone want a freshly baked croissant?

Vakarnakts spārnotākā un skumīgākā frāze ir vai nu “main broken”, “main down”, vai arī “Kurš idiots atstāja ārā jogurtu”.


Pro tips: 40 mezglu vējā nepiesietas lietas lido ātri.


Kā noprotat, mums ir par vienu lietojamu buru un jogurtu mazāk. Idiots atzinās šodien.

Spaniel ar vētras grotu - triseli.

Shetland salas un Lewis Island tika apskatītas pamatīgi, bija gan pikniks pašā pasaules gala malā St Ninians beach, gan arī fotosesija lidostā, dažbrīd Spaniel ekipāžu aizkavēja aitu ganāmpulki, bet kopumā braukšana pa labo pusi ir apgūta. Viena no ekipāžām ceļu īsināja klausoties gēlu radio, ar burvīgu jodelēšanu.


Pro tips: ja Tu Jūras vilkiem piedāvā banānu pankūkas, viņi atbalsta apstāšanos lidlaukos foto sesijas vārdā.


Kapteines Signes lielāko sajūsmu izraisīja apstāšanās Lewis Butt klints piekājē, kur mūs aizveda vietējais zāles pļāvējs. Izrādās izcilākās pludmales ir paslēptas aiz kapu kopiņām. Arī pats salas izrādītājs ieminējās, ka “he should be a tourguide and not a grass cutter”. Spaniel piekrīt.

Interesants fakts. Viena no apskatītajām pilīm, vēsturiski pieder vienam no Lever Soup Company dibinātājiem, kas piesaistīja bijušā Unilever darbinieka, tagad patriota uzmanību.

Situācija ir tāda, ka iespaidu ir vairāk nekā spēju iespaidus aprakstīt.


Signe: How many encores do you have Hannes around your neck, one for every trip?

Hannes: No, No.

(we believe if Hannes has one for every trip would imply he could serve as Spaniel encore).


Jarlshof pludmalē pētot piekrasti tik atrasta karote, ar kuru tālāk Spaniel vārds tika iecirsts akmeņos, jau atkal izspēlējam izlozi, kas atrod Spaniel carved akmeni, tiek pie koncert biļetēm divām personām uz Auļiem, kapteines Signes pavadībā.

Ar mīļiem sveicieniem, 10 mazi jūras vilki no pēdējās piestātnes Skotijā. Starp citu, daļa no dušas naudām Shetland salās aizgāja ziedojumos MRI skenerim, jo kā izrādās, uz salām tādu nav.


Loading Conversation