LBMA Logo

Pēcpusdienā Ingrīda izrādīja meitenēm pilsētu, cienāja ar gardām pusdienām un veda apskatīt vienu no vietējiem nelielajiem burāšanas klubiem, kur bērni un jaunieši mācās burāt ar Lāzeriem, 420 tipa laivām un Optimistiem. Paralēli Halifaksā mūs sagaidīja divi LO - Marina un Džons, kuri uzreiz ķērās risināt Spaniel gāzes, dizeļdegvielas un citus jautājumus.


29.jūlijā izzinājām pilsētu un tās apkārtni - apmeklējām pilsētas centru un veikalus, Maritime Museum of the Atlantic un devāmies pastaigās pa Halifaksas promenādi. LO Marina aizveda meitenes uz Fundy līci, kurā ir vērojami pasaulē lielāki paisumi un bēgumi. Emocijas ir grūti izstāstāmas, bet šī parādība ir tiešām fantastiska. Liels paldies Marinai par šo dienu!


30.jūlija naktī uz Spaniel ieradās capt. Silards, Artis, Arnolds un Hilda, un tagad uz Spaniel klāja ir visa komanda, kas burās pāri okeānam. Nākamajā rītā gan cēlāmies ļoti agri, jo bija jāgatavojas komandu parādei, kā arī pēc tam mūs gaidīja tikšanās ar vietējiem latviešiem. Salīdzinājumā ar Kvebeku, Halifaksā uz ielām bija relatīvi maz cilvēku, ka arī parāde bija negaidīti īsa, bet Spaniel meitenes un puiši vienalga dziedāja, dejoja un ūjināja ne pa jokam! Kapteinim Reinim beidzot tika pasniegta īpaša godalga - #RDV2017 regates jaunākais kapteinis. Patiesi priecājamies par Reini - urā!

Pēc gājiena un apbalvošanas ceremonijas sagaidījām uz Spaniel Halifaksas latviešus. Vēlamies teikt lielu paldies konsulam Ingrīdai par atbalstu un viesmīlību visas Spaniel vizītes laikā. Paldies visiem latviešiem, kas ieradās - bija prieks ar jums iepazīties! Ciemos bija atbraukusi arī Ilze ar Marku, pie kuriem Jeļizaveta un Sintija ciemojās pirms mēneša, kad bijām piestājuši Pictou. Pasākuma laikā dziedājām, kavējamies atmiņās par to, kā Spaniel šogad ir gājis un vienkārši svinējām dzīvi! Obligāti gaidām Jūs visus Latvijā uz #lv100 svinībām!

Vakarā devāmies uz komandu ballīti, kura mūs patīkami pārsteidza ar dzīvo mūziku un lielisku gaismas un veiklības šovu, ko parādīt bija atbraukuši žonglieri no pašas Lielbritānijas. Tik patīkamā gaisotnē nekas cits neatliek kā dejot un svinēt līdz rītausmai, un lai nu ko, bet iekustināt deju grīdu Spaniel prot!

31.jūliju veltījām pamatīgiem sagatavošanas darbiem. Bez tehniskiem darbiem izmazgājām drēbes un gultas veļu un papildinājām ūdens un pārtikas krājumus, ka arī pārkārtojām guļamvietas - kapteinis Silards pieņēma stratēģisku lēmumu - atstāt apakšējās salona kojas brīvas, līdz ar to meitenes guļ pa divām kapteiņu kojās. Diena nemanīti paskrēja, un apziņa, ka jau nākamajā dienā dodamies garajā ceļā pāri Atlantijai, vēl arvien nav tā īsti atnākusi.

Jeļizaveta un Ieva

2.augustā 10.00 UTC YB informē, ka R5 ir uzsākts: līdz finišam 2326 jj. SOG = 1.1 knt COG = 126

Iepriekšējā ziņa
Nākošā ziņa
Kategorijas
No topics.

Loading Conversation