LBMA Logo
Jahtas Spaniel sūta sveicienus no saulainās Sunderlandas un pirmo oficiālo R-1 komandas bildi. Sunderland pēdējās dienas valdīja vietējiem neparasti labi laika apstākļi - silts un saule, bez lietus. Šis labais laiks no šejienes virzīsies uz Dānijas pusi, kas gan nozīmē mums vieglus dienvidu vējus. Līdz startam vējš būšot un tad strauji samazināsies.Kā nojaušat esam veiksmīgi izkļuvuši no Sunderlandas, kas gan notika ar nelieliem pārdzīvojumiem, jo bijām nedaudz pārpratuši attiešanas procedūru, kas beidzās ar to ka brīdī, kad osta gribēja, lai ejam prom mēs vēl nebijām pilnā sastāvā un mums trūka 2 cilvēku, kuri vel nebija paguvuši atgriezties no svaigās gaļas iepirkšanas. Rezultātā nedaudz sajaucām visas kārtis pārējiem un HalfTide baseinā ienācām vieni no pēdējiem, kas gan beigās izrādījās labi, jo baseinam gar malām kur mūs būtu sākotnēji novietojuši, nolaižot ūdeni izrādījās, ka virkne jahtu jau sēž uz sēkļa.


Bet nu vēlreiz pārgrupējot jahtas Half Tide baseinā Sunderlandas port control mūs beidzot visus izlaida ārā. Tagad jau burājam gar piekrasti un gaidām startu, kas mums nolikts 19:45 pēc vietējā laika, jeb 21:45 pēc Latvijas.

Dienas pirms starta tika pavadītas iepazīstoties ar pilsētu, pavērojot Anglijas Horvātijas spēli un piedaloties TallShips komandu sacensībās un protams Crew parade un Crew party, kas šoreiz bija labi noorganizēta. Paldies Kaspara komandai par lieliski sakārtoto jahtu.

Esam gatavimaksimāli ātri censties sasniegt Esbjerg,
Mums var sekot līdzi izmantojot Yellowbrick https://yb.tl/tsr2018


Capt. Ivo


Loading Conversation