LBMA Logo

Pastaigas laika apskatījām vietējo baku un izbaudījām dabu - purvainus skuju mežus, kas tik loti atgādināja Latvijas dabu. Uz takām gājējiem loti uzstājīgi uzbruka pipara lieluma ērces, tāpēc pirms kāpšanas uz klaja visiem gājējiem tika veikta ērču kontrole. Ja ticēt Lauras endomondo fiksētajam, tad kopa tika noieti 12 km.


Kā jau iepriekš minēts, nākamajā rīta devāmies virziena uz Pictou, lai atbrīvotu vietu zvejnieku laivām. Plkst. četros nostājamies uz enkura un devāmies peldē kopā ar PVD un medūzām, bet plkst. septiņos jau tuvojamies Pictou ostai. Pictou piestātnes izrādījās ārkārtīgi nepiemērotas Spaniel, tāpēc piestājam bortā Geronimo, izgājām security un devāmies krasta izpēte - atradām dušas, bārus un, protams, wifi.


29.junija plkst. 5 no rīta atdevām galus, lai izlaistu Geronimo. Līdz ar to, ka baigie plāni nebija, izdomājam aizvest Ilonu un Lauru uz Prince Edward island, kas ir ieplānojušas pamest Spaniel. Plkst. 10.10 ierādamies Wood Islands, taču iespējas piestāt krastā nebija iegrimes dēļ, tāpēc nostopējām vietējo zvejnieku laivu un nodeleģējam tiem nogādāt meitenes uz krastu. Atvadām diemžēl laika nebija un jūs - Ilona un Laura - mums jau pietrūkstat!


9 cilvēku sastāva R4 devas atpakaļ uz Pictou. Pa ceļam veicam sail training, visi gribētāji, piesprādzēti pie bomja, tika izvedināti un izpeldināti aiz borta. Uz plkst. pieciem jau tuvojamies Pictou. Izmetam enkuru, paturot redzes loka Gulden Leeuw, jo plānojam piestāt viņiem bortā pretēji skaisti saplānotajam un nereālajam Pictou berthing plan. Laiku izmantojām lietderīgi un saremontējam klāja gaismu. Plkst. 20.30 stāvam Gulden Leeuw bortā. Elektrības no krasta nav – tāpēc esam pieslēgušies pie Gulden Leeuw ģeneratora. Dzeramā ūdens pieslēguma krastā pašlaik arī nav… Toties ir jau izslavētais un TĀ piegriezušais SECURITY! Toties esam pareizajā mola pusē – aizvējā piesegti no viļņiem un vēja.


Šodien nesteidzoties pamodāmies un brokastojam. Āra līst - tipiski jūnija laika apstākļi. Gaidām mums iedalīto liaison oficieri un mēģinām saplānot laiku, ko pavadīsim Pictou.


Paralēli Līga atrada paciņu ar ēdienkaršu lapiņām, kurās bija sarakstīti visgaršīgākie ēdieni (laimīgie R2 un R3). Uz paciņas gan ar skaidru Ilonas rokrakstu bija uzrakstīts "neizmantot R4 reisā". Atvaino, Ilona, bet sākot ar šodienu plānojam ēdināšanu ari pēc šīm ēdienkartēm.


Jelizaveta / Capt Ivo
Loading Conversation