LBMA Logo

Ziņas no borta

#
Jan 23, 2024, 9:53 AM
Tiek izsludināta pieteikšanās uz jahtu vadītāju kursiem, kuri plānoti no 06.februāra līdz 27. aprīlim trīs reizes nedēļā (otrdien, ceturtdien, sestdien) sīkāka informācija aizpildot pieteikuma formu.
#
Aug 2, 2023, 10:38 AM
No Spaniel borta ziņo cpt. Signe Zīgela: Spaniel veiksmīgi pietauvojies klusā un ļoti skaistā Norvēģijas miestiņā - Baly - sagurums bija sakrājies visiem un priecājāmies par iespēju gan beidzot atkal saulē sasildīties, gan dušā tikt un pārgājienos doties. Bet - visu pēc kārtas!
#
Jul 26, 2023, 3:46 PM
No SPANIEL borta ziņo cpt. Signe Zīgela Šetlandi ir fantastiski - neskatoties uz temperatūru, kas nepārkāpj 13 grādus, cilvēku sirsnība kausē sirdis! Pirmais pasākums bija Yell salā, Cullivoe, kur 200 cilvēku ciematiņš bija sarīkojis “Sail Yell” festivālu padsmit TSR kuģiem - divas dienas non-stop mūzika, aktivitātes, sadraudzēšanās ar citiem kuģiem un mega koncertu skotu modernās etno-mūzikas grupas Manran izpildījumā pēdējā vakarā.
#
Jul 23, 2023, 1:47 PM
No SPANIEL borta ziņo cpt. Signe Zīgela: Esam veiksmīgi pārburājuši pāri Ziemeļjūrai pat necerēti veiksmīgi - nu re, palīdzēja to jūras dievu un vellu piesaukšana! ???? kamēr lauzāmies uz Ziemeļiem vēl gar Norvēģijas krastu, izskatījās dažādi, bet spītīgi turējāmies, kur pūš! Un tas attaisnojās, kad sākām iet pāri, vējš nepazuda un labu brīdi vienkārši skaisti lidojām - motoru vien uz dažām stundām ieslēdzàm - galu galā akumulatori ar bija jāsalādē un mega pusdienas šefpavāra Dāvja izpildījumā tapa mierīgos apstākļos :)
#
Jul 21, 2023, 10:28 AM
Pirms gājiena pāri Z-jūrai ziņo cpt. Signe: Pateicoties Swan par padalīšanos ar ļoti skaistu un mierīgu route, kas pasargāta no viļņiem un vēja, kas ārā jūrā plosījās, vakarpusē līdz ar saulrietu un pēdējo gaismiņu bijām nogājuši (nomotorējuši) ap 30jj no Kristiansand līdz Baly. Bet tad bija laiks tomēr sākt burāt, kamēr vēl vispār ir vējš - tā nu ar 1.rēvi un foku un vēju precīzi no virziena, kur jāiet, halzējam Šetlendu virzienā. Viļņi joprojām mētā, bet komanda jūtas lieliski, neviena pūtēja! Tagad tik atliek lūgt visus jūras un vēju dievus pamainīt to bezvēja prognozi, kas mums priekšā draud - citādi no viena grāvja otrā - vai nu pūš ka maz neliekas vai nu nemaz un nekā!
#
Jul 20, 2023, 9:09 AM
No SPANIEL borta ziņo cpt. Signe Zīgela: Esam neplānoti Kristiansand, joprojām Norvēģijā, jo notika neliela pārgājiena plānu maiņa. Buru parāde tā arī bija bez burām, jo pūta tik stipri, ka vēl pierēķinot straumes Fredrikstades kanālā, neviens neizvēlējās tās uzvilkt, un kad beidzot nokļuvām jūrā - bija vēl jo vairāk skaidrs kāpēc. Pūta kādi 30kts un kā par nelaimi, vai arī kā vienmēr - tieši tur, kur mums jāiet. No rīta apskatīsim jaunākās prognozes un dosimies tālāk, kad būs prātīgi - jo nākamā pietura nu tik tiešām būs Šetlendu salas
#
Jul 19, 2023, 5:29 AM
Par veiksmīgi noslēgušos pārgājienu ziņo cpt. Ilgvars Graudužis. Ar klasisku aizkavēšanos izejot no ostas jaunizveidotā komanda sāka savu ceļu no mūsu pašu dzimtenes galvaspilsētas Rīgas uz ikdienā mierpilno kuģotāju pilsētu Fredrikstad, Norvēģijā.
#
Jul 13, 2023, 6:41 PM
2023. gada jūnijā jau 7. gadu pēc kārtas aizvadījām pasākumu ĀĶIS LŪPĀ. Tā laikā jauniešiem bija lieliska iespēja pirmo reizi sajust burāšanas garšu, piedzīvot sevi jūrā, gūt neaizmirstamu pieredzi kopā ar komandu un citiem jauniešiem un nedaudz izbaudīt to, kas mums ir ne tikai sports, bet arī dzīvesveids! Ļoticeram, ka daudziem pēc piedzīvojuma āķis patiešām ir lūpā, gaidīsim komandā un drīz tiekamies uz jahtas! Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu pasākuma īstenošanā, kā arī paldies organizatoriem, jahtu kapteiņiem un Spaniel komandai, kas ar savu entuziasmu un enerģiju ļāva šim pasākumam notikt.
#
Jul 13, 2022, 7:06 AM
Šie četri vārdi visprecīzāk raksturo Spaniel komandas aizvadīto 3 dienu spraigo un neticamo notikumu virkni, kas sākās ar atkārtotu motora problēmu, bet beidzās ar uzvaras gavilēm.
#
Jul 12, 2022, 4:35 PM
Pārgājiens Ventspils - Esbjerga ir veiksmīgi noslēdzies ar negaidītu balvu "Spectacular Arrival". Bet par visu pēc kārtas.