LBMA Logo


Dienu iepriekš vēl mājās pārradās arī nākamā R4 posma dalībnieces - Laura un sasveicinājās ar komandu Jelizaveta. Kārtīgs crew change, kas saintegrēja kopā vēl uz jahtas palikušos R3 komandas biedrus - Ievu, Emīlu un Valtu - un jauno R4 blici.


Ak, pirms visi aizlaidušies no R3, gribam teikt "ciečus čau" superīgajai, jautrajai četrgadnieku "burātāju kāpēcīšu" komandai ar mūsu R3 posma dziesmu:

Tas bija lielisks un neaizmirstams piedzīvojums un neatņemama pieredze!

Bet tagad gan atpakaļ pie Bostonas, kas ir laipna un uz katra soļa sastopam slaveno amerikāņu draudzīgumu un viesmīlību. Bez pēkšņām mazajām sarunām

baudām arī pilsētas organizatorisko piedāvājumu - praktisko un izklaides programmu.

(Foto: sy SPANIEL komanda)

Iepriekš stāstījām, ka katram kuģim ir savs wifi un telefons, ko visi izmanto uz nebēdu. Tik ļoti svarīgās ērtības kā dušas un klozete gan pieklibo. Esam apskates objekts vairākiem miljoniem viesu tepat ostā un dalām labās un praktiskās "toitoi-tipa" ierīcības kopā ar viesiem....well, jāsaka, pēc mūsu visu jahtu un kuģu neielajām sūdzībām, varam izmantot LO centra piedāvāto tekošā ūdens komfortu. Bet duša gan - viens neliels pārvadājams vagoniņš kopējs visiem 15 kuģiem - kungiem un dāmām. Ūdens (ja paveicas, ir siltais) tek tikai tad, ja uz kājas īkšķa uziek coriņu, pie kura piesiets krāna rokturs... bet visādi citādi viss ir lieliski. Nu, kaut vai, piemēram, mūsu LO Pema. Satriecoši lieliska un draudzīga.

(Foto: Pam, LO)

Esam 18.jūnijā ne tikai svinējuši Pemas dzimšanas dienu, dziedot dziesmas, bet esam gājuši pie viņas mājās uz visnotaļ smalko dzīvokli tepat krastmalā un ar skatu uz Down Town priecājāmies par viesmīlību, laiski nododoties Amerikas Kausa skatīšanās un dušošanās kūrei pirms crew party un captens dinner. Šodien Pema sauc ciemos visu latviešu komandu uz sunset ballīti viņas dzīvokļa terasē, kur skatīsimies arī plānoto salūtu.

(Foto: Pam, LO)

Nu, ja reiz par crew party un kapteiņu vakariņām.... Kapteiņu vakariņas, kurās komandu pārstāvēja Reinis un Ilona, notika smalkā Bostons State House ēkā, bet pirms tam pieņemšana pie vietējā mēra, kur kļūdas un pārpratuma pēc #JahtaSPANIEL kopā ar citiem small-ship(iem) nepiedalījās. Tikšanās un kopā būšana visiem kapteiņiem, kārtējo reizi lika priecāties par mazo kuģu sadraudzību, kas spilgti iezīmēja šo transatlantisko pārgājienu. Šeit arī mūsu kopfoto - sy Vahine (Somija), sy Peter von Danzig (Vācija), sy Regina Germania (Vācija), sy Spaniel (Latvija) un kreisajā pusē Tall Ships organizatore no #SailTrainingInternational Bekija, kas laipni pavadīja ar mums kopā vakaru.

(Foto: sy SPANIEL komanda)

Pēc kapteiņu vakariņām svētdien, kas ilga dažas stundas un tika pavadītas pie stāvgaldiem, malkojot atspirdzinošus dzērienus un mielojoties ar vieglām uzkodām, komanda tikās Bostonas Fish Pier komandu ballītē, kas bija labi organizēta ar dažādām snack-tipa uzkodām, mūziku un dejām.

Nākamajā dienā, t.i., vakar dienas vidū teicama komandu parāde - pārgājiens pa pilsētu un apbalvošana. Mums sagatavoti divi pārsteigumi. C klases rezultātu kopvērtējums apvienots ar D klasi, kas 6 jahtu konkurencē ierindoja SPANIEL R3 sacensību sniegumu 2.vietā. Apsveicam kapteini Reini ar pirmajām veiksmīgajām Tall Ships sacensībām un spožo kausu! Tā turpināt!

Otrs pārsteigums bija papildus balva par Crew Parade performanci. Kā mēs smejam, ja nevarējām pārkliegt un pārdziedāt citas komandas, tad pārdejojām gan visus! :) Protams, mums arī patīk domāt, ka mūsu jaunie komandas t-krekli patika tikpat ļoti kā mūsu draudzīgie saucieni un gaviles Bostonai un tās iedzīvotājiem :)


(Foto: sy SPANIEL komanda)

Starp citu, pēc kausa saņemšanas, atskārtām, ka mūsu senais SPANIEL kapteinis Reinis, burājot daudzās sezonas uz SPANIEL līdz šim nav mests ūdenī. Tad nu draudzīgi esam vienojušies, ka klusām veiksim viņa ostas peldi Bostonā. Iespējams, tāpēc tās vētras tik ļoti viņam līp klāt.... Turklāt to plānojam kā performanci darīt Latviešu vakarā, kas notiks uz SPANIEL jau šovakar plkst.18:00. Esam uzaicinājuši vietējos Bostonas tautiešus ciemos šovakar, kas izrāda neviltotu prieku un sajūsmu par mūsu ierašanaos, ne tikai piestājot uz sarunām, atstājot ziņas, bet arī cepot mums maizīti. Jūtamies īpaši!

(Foto: sy SPANIEL komanda)

Ziņosim vēlāk par tikšanos un Reiņa iesvētīšanu, bet pagaidām sakām čau un turpinām nodoties pilsētas izpētei, muzeju apmeklējumiem (Modernā māksla, kas tepat 3 soļu attālumā, Kenedija īpašā izstāde par godu viņa 100-gadei u.c.), universitātēm - Harvardai, MIT (Massachusets Institute of Technologies), braukājam ar pilsētas īrētajiem velosipēdiem, kāpjam skatu torņu platformās, barojam parkos vāveres un nododamies citām dažādajām izklaidēm, kuras piedāvā mums pilsēta.

(Foto: sy SPANIEL komanda)

Sveiciens no apvienotās un smidīgās R3 un R4 komandas!

--

Ilona SkorobogatovaLoading Conversation