LBMA Logo

Sveiciens no Ziemeļjūras!

Svētdien pulksten 12:02 pēc UTC laika ar labo halzi un vēja ātrumu 10 mezgli šķērsojām sacensību starta līniju. Stūrēja Dāvis. Drīz pēc tam vējš pierimās, tāpēc izlēmām mainīt Foku uz Genoa. Lokot buru, tika pamanīti vairāki caurumi, tāpēc Anete, Dāvis un Monika kērās pie šūšanas un līmēšanas.

Jāpiemin ar, ka svētdien vakarā pieredzējušajam burātājam Dzintaram Blūmam ap pulksten 20:00 ar ātrumu 2,9 mezgli stundā izdevās apsteigt britu jahtu Rona II. Nākamo rītu sagaidījām pilnīgā bezvējā, Ziemeļjūra gluda kā spogulis un komandā jūtams sagurums, bet, iepūšot vējam un pulksten 16:00 apņemot Way Point numur 1, visi atdzīvojas.


Tā ir pavisam jauna pieredze! Pievienojos braucienam, jo esmu atvērta visam jaunajam un gatava piedzīvojumiem. Jau pirms pāris gadiem man aizķērās doma par burāšanu, bet tad šis sapnis likās tik tāls, tomēr, redz, te nu es esmu - vēlēšanās piepildās! Uz jahtas apgūstu daudz jauna. Esmu sapratusi, ka kaut ko iemācīties par burāšanu var tikai darot. Bija iespēja arī tikt pie stūres un tvert vēju, tā ir fantastiska sajūta, ar iespaidiem dalās jaunā burātāja Karlīne.

Stūrējot labums ir tas, ka pirmajam tiek piedāvāti našķi un kafija, pasmejas Dzintars.


Team Spaniel

Over


Loading Conversation