LBMA Logo

3.augustā turpinājām ceļu uz atlikto starta līniju, tā saucamo Plan B. Kā jau iepriekš minējām, ņemot vērā to, ka pēc starta vējš pavisam nolūza, sacensību organizatori pārcēla starta līniju par 300 jūras jūdzēm tālāk okeānā, līdz kurai visiem sacensību dalībniekiem tika ļauts motorēt. Turpinot ceļu uz startu, nesekmīgi mēģinājām noķert kādu zivtiņu pusdienām, turpinājām apgūt navigāciju ar Dirku, ka ari lasīt grāmatas un vingrot - ka teica Reinis, "kad cilvēki nonāk slēgtā telpā - tie lasa un 'kačājas’, nu tā kā cietumā".


Pārcelto starta līniju (Plan B) varēja šķērsot no 4.augusta plkst.18.00 līdz 5.augusta plkst.18.00. Visu laiku čekojām laika prognozi un mēģinājām noteikt, kura bridi mums būtu visizdevīgāk startēt. Svinējām piektdienu un startu ar burgeriem pusdienas un ceptiem banāniem, pildītiem ar snikeru. Tā plkst.22:56:43 oficiāli šķērsojam starta līniju. Pirms mums bija paspējis startēt "Peter von Danzig" vai ari ka mušu kapteinis Silards viņus sauc par "Peter Gonzales", bet šobrīd izskatās, ka viņi ir palikuši mums aiz muguras. Kapteinis Silards "burkšķ" ka neejam pēc Mercator zemeslodes projekcijā iezīmētā ģenerālā kursa, jo vējš pūš taisni purnā. Tāpēc kopš starta ejam, halzējot ar vidējo ātrumu 6-7knts.

Savukārt vakara vaču PVN ir iespēja vērot zvaigžņu lietu, lūkoties uz mēness pielieto horizontu un pļāpāt par okeāna varenību un jūtamo spēku mēness ceļa pavadītiem.

Ar vienu vārdu sakot, pagaidām viss ir ok. Darām ko varam un lēnām burājam pārī okeānam. (S.K)

Ar sveicieniem,

R6Loading Conversation