LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Aug 21, 2019, 12:45 PM
Vakar lielā tempā apdarījām visus darbiņus un ap 16.00 startējam no Dublinas. Uzlikām sniegbaltu jauno grotu, lai var kārtīgi notestēt un ziņot nākamā gada sacensību kapteiņiem. Naktī kaut kas iepūta un paņēmām pirmo rēvi, pēc izšūpošanās viļņos komandai ir ļoti plaša spektra garastāvokļu sadalījums starp :”jīīhāā” un “kāpēc man to vajag”. Šobrīd turpinām izbaudīt burāšanas priekus un Īrijas laika apstākļus, jebšu cauri slapji pavadām atvaļinājumu, toties ar skatu uz delfīniem.
#
Aug 20, 2019, 4:29 PM
Pēc nelieliem piedzīvojumiem ar AirKargo un Dublinas lidostā "pazudušu buru" Spaniel atkal ir aprīkots ar saremontētu Grotu un pilnīgi jaunu svaigi piegādātu grotu no Far East Sails. Jahta Spaniel kapteiņa Kaspara Rožkalna vadībā uzsāk ceļu no Dublinas uz Spānijas krastiem.
#
Aug 20, 2019, 4:17 PM
Sveicieni no Port Ellen Islay, joprojām atrodamies Skotijā, taču nu jau var saredzēt arī pašu Ziemeļīrijas krastu. Komanda pošas doties vakariņās, kur kapteine Signe veiksmīgi pierezervēja galdiņu, vēl pirms ieiešanas ostā. Ļoti lūdzošā tonī viņa izklāstīja, ka ceļā pavadītas daudzas dienas un kuģotāji ir noguruši un izbadējušies. Tieši tajā brīdī no virtuves parādījās Inga ar vārdiem, does anyone want a freshly baked croissant? Vakarnakts spārnotākā un skumīgākā frāze ir vai nu “main broken”, “main down”, vai arī “Kurš idiots atstāja ārā jogurtu”. Pro tips: 40 mezglu vējā nepiesietas lietas lido ātri.
DATI NO YELLOWBRICK

Reisu kalendārs

60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"