LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Aug 28, 2019, 7:22 AM
Esam sasnieguši Porto! Pēc LaCorunja apskates tika solītī 30kts kursā pa vējam apkārt cabo Finiesterra. Attiecīgi vakarā tiek slēgtas derības par to, ja šādos apstākļos tiks pagatavots tītars apelsīna mērce, tad cik cilvēki spēs to apēst. Jānis pret Ringlu. Jānis saka ka ēdīs 5 vai mazāk pret Ringlas - 7 ēdāji vai vairāk. Ja 6 tad neizšķirts. Balva - portvīns no Porto. Un kā pieradījās, tad Ringla uzvarēja ar graujošiem 10 ēdājiem, bet noņemam ari cepuri Jana Birznieka priekšā par izcili pagatavotam pusdienām attiecīgos kaujas apstākļos.
#
Aug 26, 2019, 6:57 AM
Esam laimīgi LaCorunja, šobrīd visu sakārtojam, sataisījām sīkumus, satīrījām, nu viss kā pēc priekšrakstiem. Pēc tam notika sacensību apbalvošanas ceremonija, kur ārkārtīgi siva cīņā ar 103.4 pret 103.7 noburātajam jūras jūdzēm uzvarēja Janis Kļimenkovs, Rita Strode un Roberts Beikmanis. Par ko arī saņēma Grand Prix - kapteiņa pirktu Šampanieti.
#
Aug 25, 2019, 4:39 AM
Pēc AIS datiem 25. augusta rītā jau ir veiksmīgi šķērsojis Biskaja līci un tuvojas Spānijas piekrastei. Cpt Kaspars Rožkalns ziņoja: Esam pārī Biskaja pusei un redzēti gan delfīni gan vaļi. Lai nedaudz atsvaidzinātu noskaņojumu esam izveidojuši nelielu sacensību, proti, kurš vačs nostūrēs visvairāk jūdžu līdz LaCorunja. Šobrīd pēc 24h starpība starp visiem ir tikai dažas jūdzes. Attiecīgi valda visai kaujiniecisks garastāvoklis nododot un pieņemot vačus, lai rūpīgi un precīzi fiksētu noburātas jūdzes. Uzvarētāja vačam LaCorunja kapteinis pasniegs šampanietī. Rezultātus, uzvarētājus, apbalvošanu un bildes publicēsim jau rīt no cietzemes.
DATI NO YELLOWBRICK

Reisu kalendārs

60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"