LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Oct 21, 2016, 5:41 PM
Šodien suminām Uģi Kalmani, sasniedzot cienījamu gadskārtu, augsti novērtējot visus viņa daudzos labos darbus un mūsu ilggadējo draudzību, no visas sirds sveicu un vēlu visādu izdošanos nākošajā desmitgadē. Spaniel kapteiņu vārdā, Gunārs
Aug 28, 2016, 11:21 AM
Ziņo Spaniel kapteinis Gunārs Šteinerts: Izgājām no Cascais 26/8 Vispirms makreļu zveja turpat tad ar ceļavēju tikām vakarā līdz Setubal līcim. 27/08 no Sesimbras: Savienojot sail trainingu ( kreice ar vienu foku) un makreļu zveju lidz vakaram tikām lidz Sesimbrai.
#
Aug 9, 2016, 11:29 PM
Ziņo R3 un CiC kapteine Līga Platais: Izgājām no Ilhavo tikko kā sapildījām degvielu. Un - go north! cik ātri vien spējām, jo solīja 'gale warning' - t.i. 7 balles Boforta pie Finisteres ap 8., 9 aug. Tā nu pirmā dienā ēdam un burājam cik spējam 'kamēr vēl nav sācies'. arī otrā diena paiet tāpat - pēc ierastā režīmā - no rīta pūš, tad uz laiku izslēdz un pēcpusdienā ieslēdz lielo ventilatoru. Nonākam pie Finisterres kā reiz vakarā. Sāk pūst. 2. rēve + 3. foks. vējš ap 30 kn, protams purnā, viļņi apm 2 m. Neko. ejam. cieti. 5-7 kn. jākreicējas. Lienam pie krasta, kur mazāki viļņi. tā arī Finisterei apkārt tikām, ap pusdienas laiku A Coruna klāt. ap 220 jj 2,5 dienās. Sakārtojām jahtu, lielu zaudējumu nav, tagad krogā ēdam jūras veltes un zivis, jūtamies pelnījuši :)
DATI NO YELLOWBRICK

Reisu kalendārs

60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"