LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Aug 4, 2016, 5:00 AM
Ziņo resa R3 un CiC kapteine Līga Platais. Šodien agri no rīta ap 5 izgājām no Sinešas, noķērām skaistu saullēktu un pie Cabo Espechiel dabūjām krietnu vēju un vilni pretī..Mainījām buras un rēvējām, kad vajag. 50 jūdzes līdz Oerai gājām 14 stundas, ap 7 vakarā esam marinā. Bet nav daudz spēka baudīt vietējos labumus, jo 3 naktī plānojam doties tālāk uz Peniche. Komanda tagad jau atpūtusies un ķer internetu pie pirmās izdevības. Krastā ir arī apetīte :). Ja internets ļaus, nosūtīšu bildi.
#
Aug 3, 2016, 5:24 PM
Nu jau esam Sines un baudām diezgan piesātinātas dienas nobeigumu uz laivas. Kā bija? Bija tā! Pašā finišā jau bijām tuvu, bet tas lai paliek citai reizei ... Finišu sasniedzam saulei iekrītot jūrā un oficiāli 128 nm sacensību pūsmu beidzam 19:51 UTC kā otrie pār finiša līniju.
#
Aug 2, 2016, 10:08 PM
2.augusts 22.08 Esam sasnieguši saulainos Portugāles krastu, mazo ostas pilsētiņu Sineš. Tagad veiksmīgi paēduši vakariņas un padzēruši espresso, kas labas pārmaiņas pēc vārīta sālsūdenī brokastīm.Posms nebija garš, bet ar daudz darbu pie buru nainīšanas , stūrēšanas un neretas halzes maiņas. Pēdējā stunda pirms finiša uz borta neaizmirstama – sāļie ūdens šlaksti sejā , vērojot Tomidi, kas pāris soļu mums priekšā.
DATI NO YELLOWBRICK

Reisu kalendārs

60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"