LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jul 18, 2016, 5:10 PM
Pēc ziņām no STI un YB 120 jūdzes no finiša Spaniel izvirzījies flotes priekšgalā, kas dod cerības uz balvu par īsāko absolūto laiku distancē. Tuvākais sekotājs Ocean Spirit šobrīd atpaliek par apmēram 10 jūdzēm. Vienīgi ātrumi flotes vadošajiem šobrīd ir ļoti zemi, kas nozīmē ka pie finiša nav vēja.
#
Jul 17, 2016, 10:00 AM
Tikko noziņotas pozīcijas uz 05:00 un nākošā maiņa daļēji mostas. Apkārtne fascinē - spogulis, delfīni un pilnā godībā Chalange Wales. Zogamies - te vieni priekšā te otri. Pašlaik tieši iepūta rīta brīze un ar zemo startu lecam atkal viņiem priekšā. Uz horizonta atpakaļ ir arī Statrad Lemkhul. Kā citējot pro burātājus sakām: just another day in office.
#
Jul 17, 2016, 2:00 AM
Esam izlekuši no Biskaja pie paša Finesteres raga. Pretēji rekomendācija nelīst pie raga lai izvairītos no vājā vēja (10-15 kt NE), pēc smagām pārdomām izlēmām noriskēt un iet pakaļ ķert rokā Chalange Wales, jo vājā vējā mums tomēr ir priekštocības un ja būtu cīnījušies ar sarežģītu fordaku, lai ietu dziļāk okeānā - pastāv risks, ka liekas 50-60 j.j. var novest pie lielākiem zaudējumiem. Mūsu stratēģiju noteica 2.5 dienu veca prognoze, kas teica ka Biskaja D daļas pūtiens būs uz Finistera raga un uz leju... diemžēl nepiepildījās. Vakar vakarā sāka celties vējš un naktī jau lidojām ar gandrīz 10 mezgliem.
DATI NO YELLOWBRICK

Reisu kalendārs

60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"