LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jul 11, 2016, 11:50 PM
Ziņo kapteinis Juris Radus. Esam 51.12.6 N / 01.34.4 E, ejam uz Duvru. Pirmā diennakts bija jestrs Rodeo brauciens - zaudējumi 2 krūzes un 2 šķīvji, daži sasitumi. Sākotnējais plāns iet gar Franciju tika atcelts. Gājām uzreiz pāri, lai beigās dabūtu mazākus viļņus. Vējš brāzmās sasniedza 43 knt. Tikko atcēla Gale Warning. Nav ne jausmas par pārējo floti un vai nav izmaiņas starta procedūrā. Dzīvība un apetīte sāk atgriezties. Mums jaunie ir braši. Arī ķengurs ir ieradies. Over.
#
Jul 10, 2016, 11:37 AM
Šodien paredzēta buru parāde- slūžu dēļ ilga un gara procedūra. Pēc tā dodamies uz Torbay UK kur nolikts atvērtais starts starp starta punktiem - 50° 23' N / 003°23'W un 50°23'/003°20, W no 10:00 līdz 20:00. Pašreizējā prognoze saka, ka. jāstartē pēc iespējas ātrāk - Biskajā veidojas augsta spiediena apgabals.ar vājiem vējiem un bezvēja aci. Īstās prognozes stratēģiju mums noteiks otrdienas trešdienas prognozes, bet pašlaik tas izskatās pēc burinieku reisa, jo vēji būs no ZR R - bakštaga ar uzdevumu izvairīties no anticiklona acs.
#
Jul 8, 2016, 9:41 PM
Pavisam 18 Spaniel komandas dalībnieki no pārdzīšanas posma un R1 komandām piedalījās pirmajā šo sacensību Crew parade.
#
Jul 8, 2016, 2:02 PM
Spaniel komanda, kas piedalīsies 1. sacensību posmā kapteiņa Jura Radus vadībā pamazām ierodas Antverpenē. Pirmos piedzīvojumus ceļā atstāsta Ilona: Vēl dažas minūtes un būtu bijuši Amsterdamā. Vilcienā raisījās tik sirsnīgas sarunas, ka uz Bārmeņa jautājumu, kā zināsim, kad īstā pietura, tikai pēc otrreizējas atkārtošanas noreaģēja Juris Austriņš un ieraugot pa logu uzrakstu "Antwerpen Central", metāmies ārā ar koferiem, bet es iemanījos vilcienā atstāt vēl telefonu. Laimīgi beidzās. Paķēru telefonu un vilciens devās bez mums jau uz Nīderlandes grēcīgo pilsētu. Labs sākums!
#
Jul 7, 2016, 11:24 AM
Ziņas no reisa Ķīle - Antverpene kapteiņa Reiņa Gedzuna: Loči devuši atļauju, sekojam meksikāņu tall ship Cuauhtemoc. Lēni, bet pārliecinoši virzāmies uz Antverpenes ostu. Stāvam pie slūžām un gaidām kad laidīs nostāties vietā. Stāvam bortā jahtai Akela, mums bortā jahta Politechnika, aiz muguras Roztocze. Braucām tuvu līdzās meksikānim un klausījāmies viņu mūziku.

2020. gada maršruts

Aktuālais komandu saraksts

Uzsākta pieteikšanās uz 2020. gada sezonas reisiem ar jahtu Spaniel!

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2020

SailOnBoard

DATI NO AIS

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai