LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
Aug 28, 2016, 11:21 AM
Ziņo Spaniel kapteinis Gunārs Šteinerts: Izgājām no Cascais 26/8 Vispirms makreļu zveja turpat tad ar ceļavēju tikām vakarā līdz Setubal līcim. 27/08 no Sesimbras: Savienojot sail trainingu ( kreice ar vienu foku) un makreļu zveju lidz vakaram tikām lidz Sesimbrai.
#
Aug 9, 2016, 11:29 PM
Ziņo R3 un CiC kapteine Līga Platais: Izgājām no Ilhavo tikko kā sapildījām degvielu. Un - go north! cik ātri vien spējām, jo solīja 'gale warning' - t.i. 7 balles Boforta pie Finisteres ap 8., 9 aug. Tā nu pirmā dienā ēdam un burājam cik spējam 'kamēr vēl nav sācies'. arī otrā diena paiet tāpat - pēc ierastā režīmā - no rīta pūš, tad uz laiku izslēdz un pēcpusdienā ieslēdz lielo ventilatoru. Nonākam pie Finisterres kā reiz vakarā. Sāk pūst. 2. rēve + 3. foks. vējš ap 30 kn, protams purnā, viļņi apm 2 m. Neko. ejam. cieti. 5-7 kn. jākreicējas. Lienam pie krasta, kur mazāki viļņi. tā arī Finisterei apkārt tikām, ap pusdienas laiku A Coruna klāt. ap 220 jj 2,5 dienās. Sakārtojām jahtu, lielu zaudējumu nav, tagad krogā ēdam jūras veltes un zivis, jūtamies pelnījuši :)
#
Aug 8, 2016, 10:21 AM
Neliels ieskats kā Spaniel kapteiņi un komanda izbaudīja Ilhavo viesmīlību.
#
Aug 7, 2016, 6:00 PM
Sveiciens no Aveiro/Ilhavo. Šeit ir ļoti forši organizēts Sea festival. Bez lielajiem kuģiem atnākuši arī Tomidi, Challenge Wales, St. Iv un mēs. Organizētāji pūlas visiem spēkiem un viņiem tiešām labi sanāk - nevar salīdzināt ar Cadiz, nerunājot par Lisabonu. Ilhavo vēsturiski ir Portugāles mencu zvejnieku vieta līdz pat šodienai, klimats tam ļoti pateicīgs - no rīta karsts un vakarā stiprs vējš katru dienu.
#
Aug 5, 2016, 11:41 AM
Šodien agri ap 3 izbraucām no Oeiras pie Lisabonas, lai ātrāk apietu Cabo de Roka un izbēgtu no pēcpusdienas lielajiem vējiem. Blakus šeit ir maza saliņa Berlega - dabas rezervāts ar alām un putniem, kuru varētu apskatīt, ja nebūtu uzķērušies uz āķa. Tas lai paliek nākošai reizei. Harbormasters Spanielu atcerējās no iepriekšējās reizes un ostas maksu neprasīja, jo naktī ap 3 atkal ejam tālāk - uz Aveiro/Ilhavo 80jj.

TALL SHIP RACES 2020 pārceltas!

TALL SHIP RACES 2020 tiek pārceltas uz 2021. gadu un šajā gadā norisināsies divas regates. Jūnijā un Jūlijā būs orģināli plānotais TSR 2021 Baltijas jūrā, kam sekos pārceltais TSR 2020 Portugālē un Spānijā.

DATI NO AIS

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai