LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
May 14, 2017, 1:50 AM
Friday was the shower day ( to remind, SPANIEL is no equipped with the shower). We used our "jaccuzzi" for this purpose also using the water from the water purifier which has been nicknamed Johnny the moaner. He lives in the back storage and Liga is already seeing some dreams with its unusual soundtrack. Instead of 5,6 l/hour it produces around 5, but it's ok and we are more than satisfied with the quality of the water. Thanks to Gandrs!
#
May 14, 2017, 1:17 AM
Dziļās skumjās paziņojam, ka 13. maijā aizsaulē devies viens no jahtas SPANIEL komandas locekļiem, kaislīgs burātājs, kapteinis, LBMA biedrs Vladislavs Gedzuns. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Vladislava tuviniekiem, un īpaši diviem viņa bērniem - Spanieliešiem Ingai un Reinim, kurš pašlaik uz SPANIEL klāja turpina dalību reisā uz Bermudu salam. Vladislav, lai Tev viegli burājas jau citās jūrās! Jahtas SPANIEL komanda un Latvijas Burāšanas mācību asociācija
#
May 14, 2017, 1:02 AM
Vakar notikumiem pilna diena. Bez aizsāktā zolītes turnīra, visa komanda gāja dušā (atgādinām, ka SPANIEL nav ar to aprīkots). Dušošanās notiek uz klāja, džakūzī, ar Gandra atbalstu iegādātā atsāļotāja ražoto ūdeni, kuru iesaucam par Džoniju vaidētāju. Tas dzīvo rundukā un Liga jau redz tā ieskaņotus sapņus... Kopumā ūdens ražošana ir 5 litri/ stundā solīto 5,6 litri/ stundā vieta. Kas ir ļoti OK un arī ūdens kvalitāte mūs patīkami pārsteidz. Zero sāls piegarša un ir ļoti mīksts.

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

Reisu kalendārs

iCal

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai

DATI no YellowBrick