LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Apr 30, 2017, 8:35 AM
Spaniel komandā šodien noslēdzās pilnībā komandas maiņa - vakar pavadījām Ojāru, bet šodien atsveicinājās un veiksmes vēlēja Dačuks. Abi jau tīri labi bija ieintegrējušies R2 kompānijā. Darbi izskatās, ka pietiks līdz pirmdienai vēl, bet svinīgai parādei un komandu ballītei, kas notiks jau šovakar, laiku visi atradīs. Un ne tikai tāpēc, ka šīs ir katras Tall Ships ostas senas tradīcijas, kuras cienām, bet arī izmantosim iespēju, lai atrādītu mūsu jaunos tērpus un uz piedzīvojumiem gatavo komandu.
#
Apr 27, 2017, 5:59 PM
Ilona ziņo no Sinešas. R2 komandas ierašanās sākas ar tikšanos Lisabonā, kur Nilonus lidostā sagaida Lībča, lepni piestūrējot ar piķa melnu 2016.gada Audi. "Škodas vietā tikām pie A4," paziņo priekšnieks un aicina doties uz Sinešu, piebilsdams "bezkaunīgi mazs noskrējiens, vien 10k.... Uztinam?!"
#
Apr 24, 2017, 5:59 PM
Neliels ieskats šīs sezonas pirmajā pārdzīšanas posmā no komandas skatu punkta. Mūsu komandas "zaļā" Sigita Pildava raksta: Jahta Spaniel vakar vakarā pietauvojusies Sines ostā Portugālē. 87,5 stundas, kas pavadītas okeānā - pilnas emociju, piedzīvojuma, vēju un viļņu. Jahta, kas radīta burāšanai okenā un tikusi pie nosaukuma Spaniel, šo ceļojumu izbaudīja pilnībā! Vēja suņa skrējiens okēna viļņos ir viegls, aizraujošs un fascinējošs. Komandai, kas dzimusi sauszemei, bet ar aicinājumu burāt, sākumā tik viegli vis negāja. Tomēr Leldes teiciens: “ Nav labi, bet ir tik forši!”, izsaka visu.
#
Apr 24, 2017, 1:50 PM
Latvijas Burāšanas mācību asociācija (LBMA) 2017.gadā uzsāk LATVIJAS – jūras un piedzīvojumu lielvalsts – simtgades svinības un ar jahtu SPANIEL piedalās starptautiskajā regatē Rendez-Vous 2017 Tall Ships Regatta. Komandas patronese burāšanas entuziastu sacensībās ir Latvijas eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Ceļojumā pāri Atlantijas okeānam un pasākumos ASV un Kanādā jahtas SPANIEL komanda vēstīs par Latviju kā uzņēmīgu, drosmīgu, iedvesmojošu un pasaulē atpazīstamu jūras valsti. Ceļā komanda dosies īpašos Latvijas valsts simtgades burāšanas “tautas tērpos” un uz Kanādu nogādās sveicienu dzimšanas dienā un aicinās uz Latvijas valsts simtgades svinībām.
#
Apr 24, 2017, 7:00 AM
Ziņo kapteinis Juris Austriņš. Svētdienas vakarā 21:30 pēc Portugāles laika esam ieradušies un piestājuši Sines marina. Brauciens aizvadīts godam. Visi ir sveiki un veseli, priecīgi un apmierināti, kaut nedaudz apetīte palika, ka skaistā siltā dienā, kad pilnīgi visi ir attapušies no pirmās pieredzes jūrā, ir jābeidz šis piedzīvojums ar Spaniel. Brauciens ir izdevies!

2020. gada maršruts

Aktuālais komandu saraksts

Uzsākta pieteikšanās uz 2020. gada sezonas reisiem ar jahtu Spaniel!

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2020

SailOnBoard

DATI NO AIS

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai