LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Apr 23, 2017, 6:51 PM
Kapteinis Juris Austriņš ziņo pa satelīttelefonu. Esam pietuvojušies krastam pirms Sines. Palikušas 57 nm līdz Sines. Ejam ar burām tiešā kursā. Komanda ir priecīga un gaužas tik par to, ka brauciens iet uz galu. Pa nakti pat esot kalti plāni dumpoties un doties uz Āfriku. Tas pagaidām viss.
#
Apr 22, 2017, 2:02 PM
Kapteinis Juris Austriņš ziņo: 11:00 pēc LV laika esam 36°04'N, 011°50'W. Šobrīd kurss uz 357*. Līdz Sines palicis 178 nm. No rīta līdz 8:00 pēc LV skrējām ar ātrumu līdz 9kn. Komanda lielos vilcienos ir atkopusies no jūras slimības un ir mundra.
#
Apr 20, 2017, 10:38 PM
No Madeiras ziņo kapteinis Juris Austriņš. Pulkstenis rāda 05:10 pēc Vietējā laika un visa komanda jau sāk rosīties. Vāram kafijas un tējas, lai gūtu rīta mundrumu un varētu doties ceļā. Iepriekšējā diena pagāja dikti rosīgā gaisotnē, kad bez darba nepalika neviens. Devāmies iepirkties, braucām mastā pēdējiem remontiem. Pēc ārkārtīgi gardām pusdienām, kuras meitenes pagatavoja tikai "15 minūšu" laikā, komandas jaunākā daļa nodevās studijām. Mācījāmies kā uzlikt vētras foku un kā piesiet galus dažādās situācijās, un citus standarta knifus uz Spaniel. Esam gatavi! Brokastis esam nolēmuši gatavot esot jau uz ūdens. Lai izdevusies diena!
#
Apr 19, 2017, 9:29 AM
Komanda ir pilnā sastāvā un izbauda Madeiras burvību. Daloties iespaidos par Madeira nonācām pie secinājuma, ka pie šādas dzīves var ļoti ātri pierast. Pirmdien, 17. aprīlī nepilna komanda 8 cilvēku sastāvā pameta gleznaino un ļoti viesmīlīgo Quinta do Lorde ostiņu Madeira salas ZA, kur Oskars bija nobāzējies pēc lielajiem varoņdarbiem, veicot jahtas zemūdens daļas remontus. Ceļā dosimies vai nu trešdienas, 19. aprīļa pievakarē vai 20. aprīļa rītā, kas būtu daudz labāks variants, ņemot vērā, ka komandā lielai daļai biedru jūras burāšana ir sveša lieta un dienas gaišajā laikā ir drošāk un vieglāk apgūt visas nepieciešamās burāšanas iemaņas. Visi ir ļoti pozitīvi noskaņoti un apņēmības pilni mācīties. ​
#
Apr 16, 2017, 12:18 AM
Reisa kapteinis Juris Austriņš un daļa komandas jau ir Madeirā, lai sāktu gatavošanos pirmajam šī gada reisam uz regates 2. posma starta ostu - Sinešu.

2020. gada maršruts

Aktuālais komandu saraksts

Uzsākta pieteikšanās uz 2020. gada sezonas reisiem ar jahtu Spaniel!

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2020

SailOnBoard

DATI NO AIS

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai