LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Aug 26, 2019, 6:57 AM
Esam laimīgi LaCorunja, šobrīd visu sakārtojam, sataisījām sīkumus, satīrījām, nu viss kā pēc priekšrakstiem. Pēc tam notika sacensību apbalvošanas ceremonija, kur ārkārtīgi siva cīņā ar 103.4 pret 103.7 noburātajam jūras jūdzēm uzvarēja Janis Kļimenkovs, Rita Strode un Roberts Beikmanis. Par ko arī saņēma Grand Prix - kapteiņa pirktu Šampanieti.
#
Aug 25, 2019, 4:39 AM
Pēc AIS datiem 25. augusta rītā jau ir veiksmīgi šķērsojis Biskaja līci un tuvojas Spānijas piekrastei. Cpt Kaspars Rožkalns ziņoja: Esam pārī Biskaja pusei un redzēti gan delfīni gan vaļi. Lai nedaudz atsvaidzinātu noskaņojumu esam izveidojuši nelielu sacensību, proti, kurš vačs nostūrēs visvairāk jūdžu līdz LaCorunja. Šobrīd pēc 24h starpība starp visiem ir tikai dažas jūdzes. Attiecīgi valda visai kaujiniecisks garastāvoklis nododot un pieņemot vačus, lai rūpīgi un precīzi fiksētu noburātas jūdzes. Uzvarētāja vačam LaCorunja kapteinis pasniegs šampanietī. Rezultātus, uzvarētājus, apbalvošanu un bildes publicēsim jau rīt no cietzemes.
#
Aug 21, 2019, 12:45 PM
Vakar lielā tempā apdarījām visus darbiņus un ap 16.00 startējam no Dublinas. Uzlikām sniegbaltu jauno grotu, lai var kārtīgi notestēt un ziņot nākamā gada sacensību kapteiņiem. Naktī kaut kas iepūta un paņēmām pirmo rēvi, pēc izšūpošanās viļņos komandai ir ļoti plaša spektra garastāvokļu sadalījums starp :”jīīhāā” un “kāpēc man to vajag”. Šobrīd turpinām izbaudīt burāšanas priekus un Īrijas laika apstākļus, jebšu cauri slapji pavadām atvaļinājumu, toties ar skatu uz delfīniem.
#
Aug 20, 2019, 4:29 PM
Pēc nelieliem piedzīvojumiem ar AirKargo un Dublinas lidostā "pazudušu buru" Spaniel atkal ir aprīkots ar saremontētu Grotu un pilnīgi jaunu svaigi piegādātu grotu no Far East Sails. Jahta Spaniel kapteiņa Kaspara Rožkalna vadībā uzsāk ceļu no Dublinas uz Spānijas krastiem.
#
Aug 20, 2019, 4:17 PM
Sveicieni no Port Ellen Islay, joprojām atrodamies Skotijā, taču nu jau var saredzēt arī pašu Ziemeļīrijas krastu. Komanda pošas doties vakariņās, kur kapteine Signe veiksmīgi pierezervēja galdiņu, vēl pirms ieiešanas ostā. Ļoti lūdzošā tonī viņa izklāstīja, ka ceļā pavadītas daudzas dienas un kuģotāji ir noguruši un izbadējušies. Tieši tajā brīdī no virtuves parādījās Inga ar vārdiem, does anyone want a freshly baked croissant? Vakarnakts spārnotākā un skumīgākā frāze ir vai nu “main broken”, “main down”, vai arī “Kurš idiots atstāja ārā jogurtu”. Pro tips: 40 mezglu vējā nepiesietas lietas lido ātri.
DATI NO AIS

2019. gada maršruts

Aktuālais komandu saraksts

Pieteikšanās uz šīs sezonas reisiem ar jahtu Spaniel ir noslēgusies!

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai