LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jul 15, 2018, 9:43 PM
Pec salīdzinoši veiksmīgā starta Spaniel pilnās buras ar Pergamentu (red.: ļoti plāna, veca Genoa bura viegliem vējiem) dodas uz WP1. Komanda ir iejutusies un veikusi vairākas veiksmīgas ahterklapes. Īsi pec starta mūs apsēda ļaunais vācu gars (jahtas Esprit veidolā)
#
Jul 15, 2018, 9:07 PM
Jahtas Spaniel sūta sveicienus no saulainās Sunderlandas un pirmo oficiālo komandas bildi. Sunderland pēdējās dienas valdīja vietējiem neparasti labi laika apstākļi - silts un saule, bez lietus. Šis labais laiks no šejienes virzīsies uz Dānijas pusi, kas gan nozīmē mums vieglus dienvidu vējus. Līdz startam vējš būšot un tad strauji samazināsies.
#
Jul 7, 2018, 11:37 AM
04.07.2018 ar rīta gaiļiem pametam Helgolandi un dodamies ceļā pāri Ziemeļjūrai uz Lielbritāniju. Jahtas dzīvē izveidojas maiņu režīms - 4 stundu maiņa, 8 stundas brīvas. Smejam, ka tiem, kam ikdienā uz sauszemes nav laika izgulēties, nav iespēja izslēgt telefonu, nav iespēja nedarīt neko un atslēgties, tad Spaniel ir kā sanatorija, kur relaksēties visos vecumos.
#
Jul 5, 2018, 11:07 AM
03.07. esam ieradušies Helgoland, šāds ātrums mums pašiem šķiet neticams, bet par visu pēc kārtas. Komanda, ko kapteinis Kaspars Rožkalns pat vēl pirms izbraukšanas atzinis par priekšzīmīgu (nevar saprast vai aiz cītības jahtas pavasara darbos vai neatlaidības piedalīties, pat zinot, ka jūras slimībai būs būt) - ir unikāla un veikli tiek sadalīta maiņās - Captains watch, Dogs watch un Ladies watch.
#
Jun 30, 2018, 8:28 AM
Izejot no Rīgas 20.06.18 nekas neliecināja, ka būs dramatiski notikumi pie Kolkas. Naktī uz 21.06.18 dabūjām trūkties pie Kolkas trīs metrīgos viļņos noraujot grota falles stūri, tālāk motorējām ar foku pret vēju un ap pusdienlaiku sasniedzām Ventspili. Tur komandas biedrs Vairis Pečurčiks paņēma mūsu noplēsto grotu un aizveda uz Liepāju remontā. Ceļu līdz Liepājai veicām ļoti efektīvi ar citu grotu, Monika iemanījās labi stūrēt un naktī 23.06.18 4:00 ar pilnam buram ieskrējām Liepājā. Komanda knapi atguvās, kad projekta vadītāja Sintija palūdza mūs izklaidēties ārpus jahtas. un tā divas dienas līdz 24.06.18 vakaram, kad ar spirgtu vēju devāmies uz Kristansjo 200 jūdžu attālumā. Daudz motorējam, bet pie Kristjanso zaudējām cerību noķert jebkādas zivis, roņi izbāza galvas un smējās par mūsu naivumu, ka vēlējamies atrast zivis, kuras viņi apēduši. Pievakarē pametām nedraudzīgo Kristansjo un devāmies uz Renni. Rennē nevarējām atrast jahtu ostu tradicionālā vietā. Piestājām pie pilsētas piestātnes. Nākošā dienā devāmies Zasņicas virzienā. Izgājām uz zvejas vietu, kur noķērām 13 mencas, kā kompensāciju par Kristensjo neveiksmi. Normunds aizveda komandu ekskursija uz klintim, bet izejot uz Zasņicu mēs klintis varējām apskatīt ari no jūras, daudz efektīvāk. 29.06.18 agrā rīta ienācām Vanemundē, kur piestājām ar bortu katamarāniem paredzētā piestātnē. Harbomāsters lamājās, bet mēs mēģinājām pierunāt viņu, lai ļauj palikt. Brokastīs paēdot kruasānus atvadījāmies no Normunda un Ernesta. 29.junija vakara būsim pie Lielā brāļa( Grossenbrode), kas mums ir nepazīstama marina. Bet vakara zveja ir jau ieplānota. Ķīlē plānojam ierasties 30.jūnija vakarā.
DATI no YellowBrick

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"