LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jul 23, 2023, 1:47 PM
No SPANIEL borta ziņo cpt. Signe Zīgela: Esam veiksmīgi pārburājuši pāri Ziemeļjūrai pat necerēti veiksmīgi - nu re, palīdzēja to jūras dievu un vellu piesaukšana! ???? kamēr lauzāmies uz Ziemeļiem vēl gar Norvēģijas krastu, izskatījās dažādi, bet spītīgi turējāmies, kur pūš! Un tas attaisnojās, kad sākām iet pāri, vējš nepazuda un labu brīdi vienkārši skaisti lidojām - motoru vien uz dažām stundām ieslēdzàm - galu galā akumulatori ar bija jāsalādē un mega pusdienas šefpavāra Dāvja izpildījumā tapa mierīgos apstākļos :)
#
Jul 21, 2023, 10:28 AM
Pirms gājiena pāri Z-jūrai ziņo cpt. Signe: Pateicoties Swan par padalīšanos ar ļoti skaistu un mierīgu route, kas pasargāta no viļņiem un vēja, kas ārā jūrā plosījās, vakarpusē līdz ar saulrietu un pēdējo gaismiņu bijām nogājuši (nomotorējuši) ap 30jj no Kristiansand līdz Baly. Bet tad bija laiks tomēr sākt burāt, kamēr vēl vispār ir vējš - tā nu ar 1.rēvi un foku un vēju precīzi no virziena, kur jāiet, halzējam Šetlendu virzienā. Viļņi joprojām mētā, bet komanda jūtas lieliski, neviena pūtēja! Tagad tik atliek lūgt visus jūras un vēju dievus pamainīt to bezvēja prognozi, kas mums priekšā draud - citādi no viena grāvja otrā - vai nu pūš ka maz neliekas vai nu nemaz un nekā!
#
Jul 20, 2023, 9:09 AM
No SPANIEL borta ziņo cpt. Signe Zīgela: Esam neplānoti Kristiansand, joprojām Norvēģijā, jo notika neliela pārgājiena plānu maiņa. Buru parāde tā arī bija bez burām, jo pūta tik stipri, ka vēl pierēķinot straumes Fredrikstades kanālā, neviens neizvēlējās tās uzvilkt, un kad beidzot nokļuvām jūrā - bija vēl jo vairāk skaidrs kāpēc. Pūta kādi 30kts un kā par nelaimi, vai arī kā vienmēr - tieši tur, kur mums jāiet. No rīta apskatīsim jaunākās prognozes un dosimies tālāk, kad būs prātīgi - jo nākamā pietura nu tik tiešām būs Šetlendu salas
DATI NO YELLOWBRICK

Reisu kalendārs

60 SEKUNŽU IESKATS BURĀŠANĀ UZ JAHTAS "SPANIEL"