LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jun 18, 2018, 11:46 AM
Jahta Spaniel 20.06 plkst 12:00 izies no Rīgas (jahtu piestātnes "Ostas Skati") lai uzsāktu kārtējo Tall Ships regati. Šajā regatē tā piedalīsies posmos Race 1 Sunderland - Esbjerg, Cruise in Company Esbjerg - Stavanger un Race 2 Stavanger - Harlingen. Novēlēsim labu ceļavēju un sekosim līdzi Spaniel gaitām. Jahtas komanda un citi interesenti tiek gaidīti uz pavadīšanas pasākumu .
#
May 8, 2018, 10:26 AM
Aizvadīti pirmie treniņbraucieni Sestdien uzņēmām uz klāja ciemiņus no Lietuvas, Igaunijas, Dānijas un Itālijas projekta KNOTS ietvaros kapteiņa Kaspara Rožkalna vadībā. Projekts KNOTS tiek īstenots ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+: Sports atbalstu. Svētdien devāmies šīs sezonas pirmajā treniņbraucienā kapteiņa Ivo vadībā. Noķērām ideālus laikapstākļus iesācēju treniņbraucienam - viegla brīze, saule, zilas debesis!
#
May 8, 2018, 10:06 AM
Ja pērn klājām balto galdautu uz galda jahtas salonā, burājot pāri Atlantijas okeānam un svinējām ar Reiņa gatavotu sautējumu R2 posma Las Palmas - Bermudu salas komandas sastāvā, tad šogad svinējām svētkus krietni kuplākā skaitā Voleros - jau ilggadējā #jahtaSpaniel ziemošanas un remontdarbu vietā. Novēlam priecīgus svētkus un piedzīvojumiem bagātu sezonu!
#
Mar 22, 2018, 11:35 AM
Šajā piektdienā, sākot ar 17:30 E&Y birojā Muitas ielā 1a, gaidām visus LBMA biedrus uz LBMA kopsapulci. Darba kārtība: 1. Valdes pārvēlēšana un biedru saraksta pārskatīšana. 2. Finansiālais pārskats par 2017. gadu 3. Plāni 2018. gadam 4. U.Lībieša, I.Ivanova un S. Lases atskaites par STI konferencēs dzirdēto 5. Diskusijas par nākotnes vīziju/darbību 6. Citi jautājumi
#
Mar 21, 2018, 11:47 AM
Jahtas SPANIEL pavasara sapulce tiek izsludināta šī gada 5. aprīlī! Norises vieta ierastā - Rīgas Brīvostas pārvaldes ēka, Kalpaka bulvāris 12! Laiks: 18:00-21:00 Uz tikšanos aicināti gan jaunie, gan pieredzējušie Komandas biedri, lai diskutētu par gaidāmās sezonas plāniem, sagatavošanas darbiem un citiem jautājumiem! Protams, iepazīsimies arī ar jaunajiem un zaļajiem! Vēl gribētu pieminēt, ka tie, kuri vēlas turpmāk iesaistīties arī Latvijas Burāšanas mācību asociācijas darbībā (Nu, tajā organizācijā, kas apsaimnieko SPANIEL) un redz sevī enerģiju un vēlmi darboties ar burāšanas popularizēšanu, ir aicināti pievienoties mūsu rindām.
DATI no YellowBrick

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2018


Posmā Race 1 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - C klasē (modernās jahtas bez spinakeriem)

Sporta sacensībās Esbjerg Spaniel komanda izcīnja

  • Pirmo vietu volejbola turnīrā.

Posmā Race 2 kapteiņa Edgara Matīsa vadībā tika izcīnīta

  • Line Honours - ātrākā buru jahta, kura pirmā šķērsoja finiša līniju

Sezonas kopvērtējumā Spaniel ieguva:

  • Bermuda Cup - ātrākā buru jahta visā sezonā, jeb īsākais kopējais distancē pavadītais laiks

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"