LBMA Logo
  • Suminām kapt. Uģi Kalmani 60 gadu jubilejā

Ziņas no borta
#
Jul 24, 2017, 6:01 PM
Kvebeka ir ļoti eiropeiska pilsēta ar Eiropas pilsētām raksturīgo šarmanto vecpilsētu, tās šaurajam bruģētajam ieliņām, romantiskām mājiņām, kafejnīcām, bāriem un ielu māksliniekiem.Kvebekas mēram Latvijas Goda konsulam Robertam Klaišem klātesot tika pasniegts Vairas Viķes-Freibergas dāvinājums - grāmata par Latviju, kas ir mērojusī ceļu no pašas Rīgas kopā ar Spaniel komandu. Mēra kungs izteica pateicību un atcerējās mūsu tā laika prezidentes valsts vizīti Kvebekā. Pēc parādes balvu pasniegšanas ceremonijā Spaniel komanda saņēma kausu par izcīnīto trešo vietu C/D klasē sacensību 4.posmā, Bostona – Prince Edward sala.
#
Jul 23, 2017, 12:10 AM
Skaistā Rimouski marina izrādās 4 km attālumā no pašas pilsētas. Iespējams tāpēc, dodamies izzināt pilsētu 3-jos vačos.
#
Jul 13, 2017, 4:12 PM
10.jūlijā draudzīgi startējam no Sept Iles plkst.10.30. Spaniel burā visu dienu, jo vējš mums ir tieši pretī un komanda var parādīt savas spējas iet cieši pie vēja un veikt halzes maiņas. Tuvojoties krastam vējš rimst un redzam AIS, ka gan Regina Germania gan Vahine jau kādu laiku motorējas kursā tieši uz nākamo ostu, attiecīgi arī Spaniel ieslēdz dīzeļgrotu. Vēl pēc brīža tiek pamanīts, ka Reginas ātrums ir kļuvis 0,8 kts un binoklī tiek pamanīta dreifējoša jahta, kurai dodamies klāt, noskaidrot, kas ir noticis. Vācieši noskumuši paziņo, ka esot palikuši bez motora un lūdz viņiem palīdzēt nokļūt ostā. Spaniel paņem Regīnu tauvā un ar 3-4 mezglu ātrumu uzsākam ceļu uz ostu. Spaniel komanda priecīgi komentē, ka mums beidzot ir uzradies normāla izmēra dingijs, par ko Sintija piemetina, ka diemžēl atkal bez motora. 11. jūlija naktī esam veiksmīgi iemanevrējuši ostā Sainte-Anne-des-Monts velkot līdzi bortā Regina-Germania.
#
Jul 6, 2017, 10:58 PM
Lai ari laiku Pictou aizvadijam lietu, tas netrauceja komandai apmeklet pilsetas mera pienemsanas, barbekju balliti un citus kugus - militaro "Guayas", vesturisko "Galeon" un kaiminu kugi "Golden Leeuw". Stavot borta "Golden Leeuw", sadraudzejamies ar kuga komandu, tacu visiem kugu apmekletajiem nacas skaidrot, ka neesam si kuga dingijs.
#
Jun 30, 2017, 7:32 PM
Lieliski aizvadījām laiku Ballentyne's Cove un pa jaunam sadraudzējamies ar Regina Germania komandu.

Iespējams burāt arī uz citām jahtām un buriniekiem TSR 2018

SailOnBoard

Spaniel atrašanās vieta

Saskaņā ar Yellowbrick datiem.

Reisu kalendārs

iCal

Spaniel rezultāti Tall Ships Races 2017

Posmā Race 2 kapteiņa Jura Radus vadībā tika izcīnīta:

  • Trešā vieta - apvienotajā B,C,D klasē
  • Komunikāciju balva

Posmā Race 3 kapteiņa Reiņa Gedzuna vadībā tika izcīnīta

  • Otrā vieta - apvienotajā C un D klasē.
  • Balva par labāko Crew parade noformējumu

Posmā Race 4 kapteiņa Ivo Ivanova vadībā tika izcīnīta

  • Trešā vieta apvienotajā C un D klasē.

Posmā Race 5 kapteiņa Silarda Kamergrauža vadībā tika izcīnīta

  • Komunikāciju balva
  • The Friendship Trophy


Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas ceļa vārdi un laba vēlējumi komandai

60 sekunžu ieskats burāšanā uz jahtas "Spaniel"